Uitslag: Trofee van Vlaanderen SL St Johan 01/03/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 102 Maes Sam H SNV U21 33.19 33.71 1:06.90
2 100 Vercammen Xander H ASP U21 33.13 34.50 1:07.63
3 98 Schildermans Steve H SNV U21 33.48 34.88 1:08.36
4 99 Lefevre Basile H PRO U21 34.01 35.10 1:09.11
5 101 Grandjean Eliot H PRO U21 34.33 35.61 1:09.94
6 94 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 34.66 36.05 1:10.71
7 92 Van Daele Lennart H SNV U21 34.67 36.44 1:11.11
8 58 De Leeuw Julie D ICE U16 36.35 36.73 1:13.08
9 68 Wyffels Robin H AST U16 35.96 37.50 1:13.46
10 97 Patteet Giovanni H ZON U21 36.73 37.44 1:14.17
11 93 Tillemans Hendrik H SNV U21 36.68 37.70 1:14.38
12 91 Van Den Eynde Sam H ZON U21 36.84 37.94 1:14.78
13 90 Cousyns Zidane H ZON U21 36.83 38.14 1:14.97
14 47 Vandevelde Franklin H CAS U14 37.17 37.90 1:15.07
15 103 Boumans Santi H SNV U21 37.10 37.98 1:15.08
16 69 Cannaerts Arthur H ZON U16 37.32 38.15 1:15.47
17 70 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 37.09 38.90 1:15.99
18 37 Kerkhofs Nore D SNV U14 37.42 38.79 1:16.21
19 65 Baeten Viktor H SNV U16 38.08 38.57 1:16.65
20 45 Kuylen Nando H CAS U14 37.81 38.95 1:16.76
21 66 Deliever Thibaut H ICE U16 37.75 39.10 1:16.85
22 36 Van Puyvelde Naya D SNV U12 38.51 39.31 1:17.82
23 86 Cools Liam H AST U21 38.87 39.61 1:18.48
24 56 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 39.14 39.76 1:18.90
25 76 De Wael Chiara D CAS U21 38.69 40.35 1:19.04
26 46 Werckx Jarne H SNV U14 39.20 40.36 1:19.56
27 109 Schelfhaut Ilana D ZON U21 39.01 41.03 1:20.04
28 38 Bourbon Fien D SNV U14 39.51 40.69 1:20.20
29 74 De Deckere Saartje D AST U16 39.82 40.39 1:20.21
30 57 Praast Birthe D ASP U16 40.31 40.10 1:20.41
31 64 Thevelin Arthur H ICE U16 39.64 40.85 1:20.49
32 20 Bouas Ioannis H SNV U12 40.07 40.51 1:20.58
33 53 Boumans Mayté D SNV U14 40.48 40.56 1:21.04
34 52 Spoelders Noa D ASP U14 40.30 41.11 1:21.41
35 78 Van Den Bosch Louise D ZON U21 41.23 40.35 1:21.58
36 111 Boon Jana D ZON U21 40.29 41.42 1:21.71
37 51 Van Hassel Maïté D SNV U14 41.19 40.71 1:21.90
38 79 Werckx Eline D SNV U21 40.82 41.19 1:22.01
39 84 Thys Noah H AST U21 39.85 42.32 1:22.17
40 82 Decloedt Olivier H ZON U21 41.22 41.50 1:22.72
41 77 Boon Kato D ZON U21 40.75 42.03 1:22.78
42 54 Roggeman Sara D AST U16 47.22 35.80 1:23.02
43 19 Bouas Christos H SNV U12 41.70 41.56 1:23.26
44 55 Laurez Amandine D ICE U16 38.83 44.75 1:23.58
45 85 Catry Maxime H ICE U21 44.32 39.51 1:23.83
46 61 Van De Ven Thomas H CAS U16 42.22 42.41 1:24.63
47 73 Vandesande Britt D SST U16 41.81 42.91 1:24.72
48 80 Cannaerts Aline D ZON U21 41.08 43.73 1:24.81
49 110 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 42.28 42.58 1:24.86
50 24 Baeten Emiel H SNV U12 42.61 42.75 1:25.36
51 50 Musiek Emma D SNV U14 42.90 42.76 1:25.66
52 34 Vandaele Julie D SNV U12 43.54 42.20 1:25.74
53 29 Appels Seppe H SNV U12 43.73 42.15 1:25.88
54 32 Mannès Clémentine D SNV U12 42.81 43.67 1:26.48
55 115 Thys Patrick H ZON MAS 42.73 43.87 1:26.60
56 43 De Picker Kean H CAS U14 42.85 43.87 1:26.72
57 60 Depondt Baue H ICE U16 43.22 44.43 1:27.65
58 44 Cools Xander H AST U14 43.92 44.10 1:28.02
59 88 Cloostermans Gianni H AST U21 38.47 50.47 1:28.94
60 62 Maas Jentse H CAS U16 44.27 45.18 1:29.45
61 33 Hermans Sam D ZON U12 44.28 45.22 1:29.50
62 112 Bols Anne-Cathérine D SNV SEN 44.84 44.72 1:29.56
63 23 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 43.99 45.58 1:29.57
64 40 Mermans Thomas H SNV U14 44.08 45.74 1:29.82
65 107 Vanherck Stephanie D AST U21 45.07 44.97 1:30.04
66 41 Brandt Djacomo H ZON U14 44.40 46.11 1:30.51
67 3 Mannès Robin H SNV U10 45.28 45.38 1:30.66
68 81 Matoshi Ideal H ZON U21 44.91 45.81 1:30.72
69 49 Vermeire Lisa D CAS U14 46.31 44.52 1:30.83
70 28 Smet Christophe H CAS U12 42.34 48.68 1:31.02
71 7 Jamin Lukas H SNV U10 45.11 45.92 1:31.03
72 5 Scheepens Jeffrey H SNV U10 46.14 46.60 1:32.74
73 104 Van Huffel Sophie D AST U21 46.99 45.78 1:32.77
74 71 Goethals Lutgard D SNV U16 46.68 46.43 1:33.11
75 105 Driesmans Lisa D AST U21 46.69 46.48 1:33.17
76 11 Geerinck Emma D ZON U10 45.56 47.64 1:33.20
77 15 Smout Charlotte D ZON U10 45.45 47.94 1:33.39
78 10 Appels Siebe H SNV U10 47.72 46.91 1:34.63
79 30 Van Orten Stef H SNV U12 47.42 47.58 1:35.00
80 106 Vermeire Jolien D CAS U21 48.61 47.79 1:36.40
81 113 Janssens Ann D ZON MAS 48.84 48.08 1:36.92
82 13 Bauwens Axelle D SST U10 48.10 48.93 1:37.03
83 83 Delanghe Matthias H ZON U21 53.16 44.16 1:37.32
84 116 Lammens Steven H SST MAS 46.87 51.65 1:38.52
85 72 Matoshi Dora D ZON U16 50.03 48.75 1:38.78
86 59 Matoshi Roni H ZON U16 51.10 51.09 1:42.19
87 12 Moris Cécile D ZON U10 50.43 54.21 1:44.64
88 17 Gurny Brent H ZON U12 52.68 52.10 1:44.78
89 22 Maas Jorrit H CAS U12 45.25 59.90 1:45.15
90 108 Vercruysse Axelle D ICE U21 44.96 1:02.13 1:47.09
91 114 Mallaerts Wendy D AST MAS 53.56 53.71 1:47.27
92 48 Dejonckheere Britt D ICE U14 54.59 55.18 1:49.77
93 39 Dillen Mathias H ZON U14 58.18 54.36 1:52.54
94 6 Bynens Damiaan H SNV U10 56.64 1:00.89 1:57.53
95 1 Scheepens Philippe H SNV U10 1:41.59 53.02 2:34.61
96 27 Dejonckheere Gilles H ICE U12 46.54 DNF DNF
97 87 Bauwens Nicolas H SST U21 DNF DNF DNF
98 26 Desmet Leon-Remi H ICE U12 DNF 47.57 DNF
99 96 Mertens Mats H ZON U21 35.63 DNF DNF
100 89 Legrand Jordy H ZON U21 38.17 DNF DNF
101 75 Caremans Jana D CAS U16 37.87 DNF DNF
102 63 Van Puyvelde Lennart H SST U16 39.67 DNF DNF
103 42 Vervloet Mattiece H ZON U14 DNF 44.92 DNF
104 16 Gurny Kato D ZON U10 DNF 1:05.61 DNF
105 95 De Decker Yoeri H CAS U21 DNF DNF DNF
106 14 Appels Anse D SNV U10 DNF 44.84 DNF
107 2 Raman Ryan H CAS U10 DSQ 52.14 DSQ
108 117 Decloedt Alain H ZON MAS 49.68 DSQ DSQ
109 8 Tollens Alexander H ZON U10 DSQ 52.93 DSQ
110 4 Musiek Victor H SNV U10 DSQ 51.87 DSQ
111 25 Geerinck Mikolaj H AST U12 41.37 DSQ DSQ
112 35 Wauters Nyah D CAS U12 DSQ 48.64 DSQ
113 67 Bruers Quillan H ASP U16 DSQ DSQ DSQ
114 31 Spoelders Alex D ASP U12 59.42 DSQ DSQ
115 21 Bollen Max H SNV U12 DSQ 43.26 DSQ
116 18 Bynens Laurens H SNV U12 43.67 DSQ DSQ
117 9 De Maeijer Emiel H CAS U10 DSQ 47.19 DSQ