Uitslag: Trofee van Vlaanderen GS St Johan 02/03/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 27 Roggeman Sara D AST U16 25.03 25.77 50.80
2 87 Van Daele Lennart H SNV U21 25.22 26.33 51.55
3 81 De Decker Yoeri H CAS U21 25.53 26.17 51.70
4 79 Cannaerts Arthur H ZON U16 26.16 26.73 52.89
5 75 Wyffels Robin H AST U16 26.20 26.75 52.95
6 86 Vandevelde Franklin H CAS U14 26.41 27.04 53.45
7 16 De Leeuw Julie D ICE U16 26.18 27.32 53.50
8 84 Mertens Mats H ZON U21 26.44 27.13 53.57
9 9 Van Puyvelde Naya D SNV U12 26.39 27.57 53.96
10 24 Kerkhofs Nore D SNV U14 26.86 27.59 54.45
11 92 Cousyns Zidane H ZON U21 27.48 27.76 55.24
12 62 Bouas Ioannis H SNV U12 27.18 28.34 55.52
13 83 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 27.31 28.29 55.60
14 13 De Wael Chiara D CAS U21 27.33 28.30 55.63
15 80 Kuylen Nando H CAS U14 27.04 28.62 55.66
16 15 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 27.31 28.51 55.82
17 93 Catry Maxime H ICE U21 27.87 28.82 56.69
18 25 Van Den Bosch Louise D ZON U21 27.96 28.77 56.73
19 21 Bourbon Fien D SNV U14 27.85 29.12 56.97
20 26 Caremans Jana D CAS U16 27.93 29.07 57.00
21 107 Decloedt Olivier H ZON U21 28.13 29.04 57.17
22 77 Legrand Jordy H ZON U21 27.80 29.42 57.22
23 88 Baeten Viktor H SNV U16 28.66 29.06 57.72
23 23 Praast Birthe D ASP U16 28.06 29.66 57.72
25 20 Cannaerts Aline D ZON U21 28.27 29.56 57.83
26 94 Thevelin Arthur H ICE U16 28.91 28.99 57.90
27 28 Boumans Mayté D SNV U14 28.30 29.74 58.04
28 8 Mannès Clémentine D SNV U12 28.78 29.39 58.17
29 82 Cools Liam H AST U21 28.79 29.51 58.30
30 29 De Deckere Saartje D AST U16 27.50 30.84 58.34
31 69 Smet Christophe H CAS U12 29.43 29.42 58.85
32 10 Vandaele Julie D SNV U12 28.65 30.29 58.94
33 106 Delanghe Matthias H ZON U21 29.29 29.85 59.14
34 14 Werckx Eline D SNV U21 29.53 30.04 59.57
35 61 Bynens Laurens H SNV U12 29.68 30.02 59.70
36 104 Brandt Djacomo H ZON U14 29.46 30.28 59.74
37 47 Bols Anne-Cathérine D SNV SEN 30.16 29.72 59.88
38 34 Spoelders Noa D ASP U14 28.67 31.66 1:00.33
39 30 Vandesande Britt D SST U16 29.20 31.27 1:00.47
40 72 Baeten Emiel H SNV U12 29.68 30.89 1:00.57
41 65 Bollen Max H SNV U12 30.05 30.53 1:00.58
42 74 Appels Seppe H SNV U12 30.18 30.62 1:00.80
43 97 Thys Patrick H ZON MAS 30.04 31.57 1:01.61
44 108 Mermans Thomas H SNV U14 30.10 31.59 1:01.69
45 38 Musiek Emma D SNV U14 30.60 31.34 1:01.94
46 96 Cools Xander H AST U14 30.57 31.40 1:01.97
47 22 Boon Kato D ZON U21 31.40 30.59 1:01.99
48 32 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 30.41 31.64 1:02.05
49 1 Appels Anse D SNV U10 30.83 31.35 1:02.18
50 102 Van De Ven Thomas H CAS U16 31.01 31.26 1:02.27
51 67 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 29.90 32.60 1:02.50
52 33 Vercruysse Axelle D ICE U21 30.30 32.26 1:02.56
53 101 Maas Jentse H CAS U16 32.11 30.76 1:02.87
54 57 Mannès Robin H SNV U10 30.57 32.50 1:03.07
55 37 Matoshi Dora D ZON U16 31.89 32.48 1:04.37
56 11 Hermans Sam D ZON U12 32.12 33.05 1:05.17
57 70 Maas Jorrit H CAS U12 33.31 31.92 1:05.23
58 55 De Maeijer Emiel H CAS U10 31.91 33.34 1:05.25
59 36 Vermeire Lisa D CAS U14 32.12 33.84 1:05.96
60 7 Wauters Nyah D CAS U12 32.45 33.84 1:06.29
61 63 Van Orten Stef H SNV U12 32.43 34.06 1:06.49
62 6 Bauwens Axelle D SST U10 33.32 33.32 1:06.64
63 66 Dejonckheere Gilles H ICE U12 33.04 34.10 1:07.14
64 40 Vermeire Jolien D CAS U21 33.06 34.11 1:07.17
65 103 Matoshi Ideal H ZON U21 31.19 36.07 1:07.26
66 12 Spoelders Alex D ASP U12 32.94 34.47 1:07.41
67 53 Appels Siebe H SNV U10 33.26 34.20 1:07.46
68 56 Scheepens Jeffrey H SNV U10 33.42 34.07 1:07.49
69 35 Vanherck Stephanie D AST U21 32.91 34.94 1:07.85
70 46 Van Huffel Sophie D AST U21 33.86 34.34 1:08.20
71 41 Janssens Ann D ZON MAS 33.20 35.09 1:08.29
72 4 Moris Cécile D ZON U10 33.81 34.64 1:08.45
73 59 Tollens Alexander H ZON U10 34.03 34.99 1:09.02
74 2 Smout Charlotte D ZON U10 34.07 35.28 1:09.35
75 45 Goethals Lutgard D SNV U16 32.09 38.27 1:10.36
76 60 Raman Ryan H CAS U10 35.58 35.16 1:10.74
77 39 Driesmans Lisa D AST U21 33.08 37.89 1:10.97
78 110 Dillen Mathias H ZON U14 36.68 36.15 1:12.83
79 112 Matoshi Roni H ZON U16 37.63 35.26 1:12.89
80 43 Dejonckheere Britt D ICE U14 36.57 37.54 1:14.11
81 42 Mallaerts Wendy D AST MAS 36.79 38.09 1:14.88
81 54 Scheepens Philippe H SNV U10 35.93 38.95 1:14.88
83 44 De Feyter Winke D AST U14 38.41 38.71 1:17.12
84 64 Gurny Brent H ZON U12 38.01 39.35 1:17.36
85 52 Bynens Damiaan H SNV U10 37.25 40.32 1:17.57
86 5 Gurny Kato D ZON U10 39.40 40.14 1:19.54
87 58 Musiek Victor H SNV U10 40.64 40.42 1:21.06
88 99 Van Puyvelde Lennart H SST U16 DNF 29.61 DNF
89 100 Vervloet Mattiece H ZON U14 DNF 31.83 DNF
90 89 Deliever Thibaut H ICE U16 27.12 DNF DNF
91 98 De Picker Kean H CAS U14 DNF DNF DNF
92 19 Laurez Amandine D ICE U16 DNF 30.16 DNF
93 17 Boon Jana D ZON U21 26.53 DNF DNF
94 78 Bruers Quillan H ASP U16 27.03 DNF DNF
95 113 Depondt Baue H ICE U16 DSQ 36.26 DSQ
96 3 Geerinck Emma D ZON U10 30.39 DSQ DSQ
97 109 Decloedt Alain H ZON MAS 31.90 DSQ DSQ
98 76 Werckx Jarne H SNV U14 27.15 DSQ DSQ
99 71 Bouas Christos H SNV U12 DSQ DSQ DSQ
100 31 Van Hassel Maïté D SNV U14 28.82 DSQ DSQ
101 73 Desmet Leon-Remi H ICE U12 31.29 DSQ DSQ
102 90 Cloostermans Gianni H AST U21 DSQ 31.34 DSQ
103 51 Jamin Lukas H SNV U10 32.74 DSQ DSQ
104 68 Geerinck Mikolaj H AST U12 DSQ 33.47 DSQ
105 85 Patteet Giovanni H ZON U21 DNS DNS DNS