Uitslag: Terugronde Skicup Casablanca 12/05/2018

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 115 Van Daele Lennart H SNV U21 18.09 17.81 35.90
2 64 Mollin Axelle D CAS U21 18.23 18.22 36.45
3 108 Greefs Sam H SNV SEN 18.01 18.49 36.50
4 110 De Decker Yoeri H CAS U21 18.04 18.49 36.53
5 105 Dutrieux Maxime H YET SEN 18.48 18.45 36.93
6 74 Roggeman Sara D AST U21 18.75 18.72 37.47
7 106 Legrand Jordy H ZON U21 18.75 19.05 37.80
8 156 Cools Liam H AST U21 19.43 18.77 38.20
9 103 Catry Maxime H ICE U21 19.01 19.28 38.29
10 49 Van Orten Stef H SNV U12 19.41 19.22 38.63
11 123 De Nutte Matthias H WSK U21 19.79 19.43 39.22
12 102 Kuylen Nando H CAS U14 19.87 19.36 39.23
13 34 Vandaele Julie D SNV U12 19.73 19.66 39.39
14 101 Werckx Jarne H SNV U16 19.85 19.58 39.43
15 107 Patteet Giovanni H ZON U21 19.81 19.68 39.49
16 73 De Wael Chiara D SNV U21 19.99 19.51 39.50
17 62 Bourbon Fien D SNV U16 19.68 19.89 39.57
18 71 Boumans Mayté D SNV U16 19.87 19.73 39.60
19 67 Van Puyvelde Naya D SNV U14 20.17 19.48 39.65
20 66 Van Dijck Lauke D ZON U21 19.99 19.70 39.69
21 142 Bollen Max H SNV U14 19.67 20.07 39.74
22 1 Appels Anse D SNV U10 20.16 19.62 39.78
23 72 Laurez Amandine D ICE U21 19.95 19.87 39.82
24 50 Appels Siebe H SNV U12 20.11 19.75 39.86
25 118 Depondt Bram H ICE U16 19.90 19.97 39.87
26 141 Appels Seppe H SNV U14 20.14 19.94 40.08
27 135 Brandt Djacomo H ZON U14 20.16 20.15 40.31
28 75 Van Hassel Maïté D SNV U14 20.47 19.86 40.33
29 143 Bouas Ioannis H SNV U14 20.38 20.23 40.61
30 61 De Deckere Saartje D AST U16 20.66 20.30 40.96
31 131 Mannekens Vincent H WSK U16 20.16 20.93 41.09
32 113 Cloostermans Gianni H AST U21 18.98 22.15 41.13
33 125 Heremans Paul H ZON U21 20.98 20.29 41.27
34 48 Jamin Lukas H SNV U12 21.01 20.32 41.33
35 43 Van Brempt Robbe H ZON U12 20.83 20.62 41.45
36 51 Scheepens Jeffrey H SNV U12 20.38 21.17 41.55
36 68 Van Eeckhoven Julie D WSK U16 21.42 20.13 41.55
38 116 Cools Xander H AST U16 20.94 20.78 41.72
39 70 Spoelders Noa D ASP U16 21.12 20.61 41.73
40 154 Mermans Thomas H SNV U16 21.02 20.74 41.76
41 11 Bries Tibo H YET U10 21.25 20.97 42.22
42 15 Scheepens Philippe H SNV U10 20.96 21.35 42.31
43 128 De Picker Kean H CAS U16 21.36 20.99 42.35
44 146 Coppelmans Niels H SNV U14 21.65 20.75 42.40
45 6 Smout Charlotte D ZON U10 21.65 21.18 42.83
46 46 De Wachter Senne H YET U12 21.15 21.99 43.14
47 44 Dejonckheere Gilles H ICE U12 21.38 21.85 43.23
48 148 Aerts Vico H WSK U14 21.67 21.72 43.39
48 33 Bauwens Axelle D SST U12 22.10 21.29 43.39
50 117 Mathijs Frederick H YET SEN 21.84 21.64 43.48
51 86 Bourbon Stien D SNV U21 22.15 21.38 43.53
52 63 Van Damme Margot D WSK U21 22.02 21.87 43.89
52 77 De Caesemaeker Enya D ASP U16 22.12 21.77 43.89
54 126 Dillen Mathias H ZON U14 21.83 22.08 43.91
55 152 Maas Jorrit H CAS U14 22.42 21.51 43.93
56 41 De Maeijer Emiel H CAS U12 22.49 21.53 44.02
56 69 Boon Jana D ZON U21 22.13 21.89 44.02
58 121 Wendelen Matthias H SNV U21 22.43 21.66 44.09
59 78 Mannekens Sarah D WSK U21 22.13 22.03 44.16
60 144 Van Eeckhoven Alexander H WSK U14 21.53 22.64 44.17
61 159 De Hondt Ken H WSK MAS 22.13 22.05 44.18
62 32 Moris Cécile D ZON U12 22.47 21.99 44.46
63 150 Stander Louis H WSK U14 22.23 22.24 44.47
64 124 Vlaeymans Kevin H ZON U21 22.56 22.35 44.91
65 65 Kerkhofs Nore D SNV U14 19.24 25.69 44.93
66 133 Brion Maxime H ASP U16 22.99 22.03 45.02
67 158 Peleman Steven H WSK MAS 22.79 22.25 45.04
68 31 Van Gheluwe Torah D ICE U12 22.91 22.39 45.30
69 127 Lammens Steven H SST MAS 23.38 22.32 45.70
70 79 Boon Kato D ZON U21 23.23 22.67 45.90
71 155 Daems Fil H WSK U21 22.31 23.62 45.93
72 47 Bouas Christos H SNV U12 20.23 26.14 46.37
73 52 Wouters Ruben H SNV U12 22.95 23.62 46.57
74 87 Caron Amber D ZON U21 23.61 23.36 46.97
75 89 Finotto Lise D WSK SEN 23.42 23.71 47.13
76 138 Decloedt Alain H ZON MAS 23.90 23.41 47.31
77 120 Van De Ven Thomas H CAS U21 20.80 26.74 47.54
78 85 Vermeire Lisa D CAS U16 24.03 23.53 47.56
79 130 Vlaeymans Robin H ZON U16 24.19 23.44 47.63
80 84 Caron Emily D ZON SEN 23.62 24.07 47.69
81 129 Bosmans Vince H YET U21 24.28 23.61 47.89
82 91 Lambert Maureen D PRO U14 24.32 23.74 48.06
83 8 Van Brempt Femke D ZON U10 24.41 23.85 48.26
84 147 Boudt Niels H SST U14 23.66 24.88 48.54
85 83 Mallaerts Wendy D AST MAS 24.48 24.16 48.64
86 157 De Vos Arthur H YET U21 23.77 25.12 48.89
87 134 Bries Davy H YET MAS 24.93 24.15 49.08
88 9 Gurny Kato D ZON U10 24.96 24.68 49.64
89 45 Bogaerts Robbe H ZON U12 25.00 24.91 49.91
89 82 Wattez Manon D ICE U14 24.72 25.19 49.91
91 153 Denys Jeff H ZON U14 25.84 24.62 50.46
92 96 Wuyts Hilde D ZON MAS 24.96 25.65 50.61
93 93 Van Zuijlen Emma D YET U21 25.92 24.96 50.88
94 13 Bellens Siebe H ZON U10 30.53 21.28 51.81
95 137 Bogaerts Kim H ZON MAS 26.44 25.43 51.87
96 7 Luyckx Noor D ICE U10 25.31 26.64 51.95
97 81 De Decker Jill D WSK U14 26.38 25.98 52.36
98 92 Vande Gucht Xena D YET U16 27.54 24.92 52.46
99 20 Musiek Victor H SNV U10 27.49 25.07 52.56
100 160 Van Doorselaer Jan H ZON MAS 26.93 26.41 53.34
101 21 Theys Jack H SNV U10 27.61 26.41 54.02
102 136 Denys Jules H ZON U16 22.11 31.92 54.03
103 2 Van Heghe Hope D SNV U10 28.26 26.56 54.82
104 90 Van Den Driessche Phemie D ZON MAS 27.75 27.32 55.07
105 17 Baiverlin Ferre H SNV U10 22.59 32.54 55.13
106 151 Vanfleteren Leon H ICE U14 27.98 27.24 55.22
107 18 Crommentuijn Noah H SNV U10 28.53 27.33 55.86
108 88 Dejonckheere Britt D ICE U14 28.90 29.78 58.68
109 12 Bogaerts Lars H ZON U10 32.66 27.03 59.69
110 14 Duerinckx Xander H SNV U10 30.59 30.32 1:00.91
111 16 Bastien James H ZON U10 30.12 30.80 1:00.92
112 204 D'haemer Luca D ASP U10 32.17 31.60 1:03.77
113 139 Vanderveken Tim H SST SEN 44.83 23.28 1:08.11
114 94 Tempelaars Astrid D SST U21 45.76 22.74 1:08.50
115 140 De Bie Louis H ZON U16 24.58 45.51 1:10.09
116 5 Van Orten Juul D SNV U10 1:11.02 23.03 1:34.05
117 104 Bruers Quillan H ASP U16 DNF 19.41 DNF
118 114 Cannaerts Arthur H ZON U16 DNF 18.38 DNF
119 111 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 DNF DNF DNF
120 119 Joosens Brent H WSK U21 20.56 DNF DNF
121 109 Van Den Eynde Sam H ZON U21 DNF DNF DNF
122 80 Wauters Nyah D CAS U14 22.87 DNF DNF
123 122 Maas Jentse H CAS U16 21.12 DNF DNF
124 145 Gurny Brent H ZON U14 DNF 24.91 DNF
125 19 Van Houtte Xander H WSK U10 DNF 29.11 DNF
126 76 Van Nuffelen Jill D ZON U21 DNF DNF DNF
127 112 De Brauwer Niels H WSK U16 DSQ 19.87 DSQ
128 42 Bastien Leon H ZON U12 DSQ 21.56 DSQ
129 132 Depondt Baue H ICE U16 DSQ DSQ DSQ
129 95 Bruyninckx Lyske D ZON SEN DNS DNS DNS
129 149 Geerinck Mikolaj H AST U14 DNS DNS DNS
129 3 De Vos Manon D YET U10 DNS DNS DNS