Uitslag: Terugronde Ice Mountian 2016-2017 25/03/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 124 Greefs Sam H SNV SEN 17.95 18.71 36.66
2 130 Van Den Eynde Sam H ZON U21 18.15 19.05 37.20
3 134 Boumans Santi H SNV U21 18.45 19.21 37.66
4 125 Van Daele Lennart H SNV U21 18.49 19.58 38.07
5 154 Vandevelde Théo H CAS U21 18.22 19.87 38.09
6 123 Legrand Jordy H ZON U21 18.72 19.73 38.45
7 40 Van Puyvelde Naya D SNV U12 19.18 19.54 38.72
8 93 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 18.81 20.14 38.95
9 127 Mertens Mats H ZON U21 19.03 20.25 39.28
10 121 Dutrieux Maxime H YET SEN 19.06 20.49 39.55
11 37 Vandaele Julie D SNV U12 19.73 19.84 39.57
12 64 Smet Christophe H CAS U12 19.63 20.19 39.82
13 56 Bouas Ioannis H SNV U12 19.85 20.09 39.94
14 62 Bollen Max H SNV U12 20.02 20.59 40.61
15 157 Cloostermans Gianni H AST U21 19.49 21.39 40.88
16 131 Bauwens Nicolas H SST U21 19.93 20.98 40.91
17 33 Mannès Clémentine D SNV U12 20.18 20.75 40.93
18 90 De Wael Chiara D CAS U21 19.85 21.10 40.95
19 87 Caremans Jana D CAS U16 19.80 21.20 41.00
20 135 Heremans Paul H ZON U21 20.25 21.08 41.33
21 129 Catry Maxime H ICE U21 19.88 21.49 41.37
22 122 Kuylen Nando H CAS U14 20.15 21.41 41.56
23 51 Bouas Christos H SNV U12 20.59 21.03 41.62
24 133 Van Stevens Dries H ZON SEN 20.36 21.45 41.81
25 59 Appels Seppe H SNV U12 20.52 21.32 41.84
26 158 Thys Noah H AST U21 20.04 21.94 41.98
27 94 Kerkhofs Nore D SNV U14 20.39 21.70 42.09
28 6 Appels Anse D SNV U10 21.08 21.05 42.13
29 13 Mannès Robin H SNV U10 20.85 21.32 42.17
30 34 Vandeweyer Lisa D SNV U12 20.96 21.41 42.37
31 83 Van Dijck Lauke D ZON U21 20.90 21.60 42.50
32 150 Drieghe Nick H ICE U21 20.83 21.68 42.51
33 89 Laurez Margaux D ICE U21 20.47 22.20 42.67
34 86 Elskens Jana D YET SEN 21.00 21.96 42.96
35 55 Maas Jorrit H CAS U12 21.33 21.67 43.00
36 11 Scheepens Jeffrey H SNV U10 21.32 21.71 43.03
37 88 Boumans Mayté D SNV U14 21.31 21.82 43.13
38 91 Van Eeckhoven Julie D BST U14 20.93 22.30 43.23
39 81 Vandesande Britt D SST U16 20.98 22.26 43.24
40 140 Thys Patrick H ZON MAS 20.97 22.35 43.32
41 4 Geerinck Emma D ZON U10 21.20 22.16 43.36
42 52 Desmet Leon-Remi H ICE U12 21.24 22.26 43.50
43 82 Cauwelier Danielle D ICE U21 20.97 22.80 43.77
44 139 Joosens Brent H BST U16 21.06 22.75 43.81
45 84 Boon Jana D ZON U21 20.49 23.34 43.83
46 92 De Deckere Saartje D AST U16 21.34 22.55 43.89
47 26 Appels Siebe H SNV U10 21.88 22.04 43.92
48 141 Van De Ven Thomas H CAS U16 21.43 22.67 44.10
49 54 Van Orten Stef H SNV U12 21.62 22.91 44.53
50 147 Depondt Baue H ICE U16 20.68 23.90 44.58
51 142 Vlaeymans Kevin H ZON U21 21.79 22.80 44.59
52 95 Opsomer Nele D ICE U16 21.38 23.24 44.62
53 35 Hermans Sam D ZON U12 22.15 22.74 44.89
54 38 Wattez Manon D ICE U12 22.37 22.90 45.27
55 98 Keukelier Femke D ICE U21 22.12 23.17 45.29
56 146 De Picker Kean H CAS U14 22.13 23.27 45.40
57 12 Bellens Siebe H ZON U10 23.00 22.77 45.77
58 145 Cools Xander H AST U14 22.64 23.27 45.91
59 144 Tinck Stefan H ZON MAS 22.60 23.70 46.30
60 36 Malfet Lara D ZON U12 22.74 23.60 46.34
61 96 Boon Kato D ZON U21 22.56 23.95 46.51
62 65 Geerinck Mikolaj H AST U12 21.43 25.14 46.57
63 101 Musiek Emma D SNV U14 23.09 23.64 46.73
64 20 Van Brempt Robbe H ZON U10 23.52 23.27 46.79
65 97 Smet Evelyn D ZON SEN 22.97 23.83 46.80
66 1 Bauwens Axelle D SST U10 23.26 23.66 46.92
67 15 Deroose Daan H ICE U10 23.29 23.66 46.95
68 25 Bastien Leon H ZON U10 23.22 23.83 47.05
69 103 Van Damme Margot D BST U16 22.83 24.31 47.14
70 53 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 22.81 24.40 47.21
71 148 Schoolaert Milan H ICE U21 23.62 23.78 47.40
72 39 Wauters Nyah D CAS U12 23.39 24.10 47.49
72 102 Driesmans Lisa D AST U21 23.02 24.47 47.49
74 7 Smout Charlotte D ZON U10 23.83 24.37 48.20
75 99 Caron Amber D ZON U16 23.83 24.91 48.74
76 58 Baeten Emiel H SNV U12 28.64 20.64 49.28
77 110 Caron Emily D ZON U21 24.60 25.03 49.63
78 100 Van Huffel Sophie D AST U21 23.67 26.06 49.73
79 107 Janssens Ann D ZON MAS 24.42 25.47 49.89
80 14 Raman Ryan H CAS U10 24.87 25.24 50.11
81 149 Decloedt Alain H ZON MAS 24.81 26.15 50.96
82 67 Denys Jeff H ZON U12 25.32 26.04 51.36
83 3 Moris Cécile D ZON U10 25.19 26.20 51.39
84 23 Scheepens Philippe H SNV U10 25.56 25.87 51.43
85 19 Deschamps Jurre H ICE U10 26.01 25.51 51.52
86 152 Denys Jules H ZON U14 25.12 26.53 51.65
87 105 Martens Sophie D ZON U21 25.48 26.21 51.69
88 106 Mallaerts Wendy D AST MAS 25.80 27.60 53.40
89 5 Gurny Kato D ZON U10 26.91 27.36 54.27
90 136 Vervloet Mattiece H ZON U14 31.19 23.25 54.44
91 153 Bries Davy H YET MAS 26.35 28.27 54.62
92 57 Dejonckheere Gilles H ICE U12 32.11 22.58 54.69
93 109 De Beukelaer Charis D ZON MAS 27.06 28.02 55.08
94 24 Musiek Victor H SNV U10 29.27 29.53 58.80
95 8 Van Brempt Femke D ZON U10 31.07 30.88 1:01.95
96 151 Malfet Dimitri H ZON MAS 24.54 38.27 1:02.81
97 41 De Decker Jill D BST U12 21.99 47.11 1:09.10
98 16 Bries Tibo H YET U10 23.37 46.99 1:10.36
99 17 Vandamme Kylian H ICE U10 25.37 46.97 1:12.34
100 60 Detremmerie Jean-Louis H ICE U12 DNF 26.69 DNF
101 138 Maas Jentse H CAS U16 DNF 23.96 DNF
102 126 Depondt Bram H ICE U14 DNF DNF DNF
103 85 Laurez Amandine D ICE U16 18.64 DNF DNF
104 137 De Nutte Matthias H BST U21 DNF 20.93 DNF
105 143 Lammens Steven H SST MAS DNF DNF DNF
106 108 Flamee Ellen D CAS U14 26.18 DSQ DSQ
107 155 Detremmerie Pierre-François H ICE U14 25.72 DSQ DSQ
108 128 De Decker Yoeri H CAS U21 DSQ DSQ DSQ
109 2 Van Gheluwe Torah D ICE U10 21.98 DSQ DSQ
110 61 Gurny Brent H ZON U12 24.82 DSQ DSQ
111 68 Vanfleteren Leon H ICE U12 22.22 DSQ DSQ
112 156 Yernault Quentin H BSKI SEN DNS DNS DNS
112 104 Vermeire Lisa D CAS U14 DNS DNS DNS
112 132 Cools Liam H AST U21 DNS DNS DNS
112 66 De Wachter Senne H YET U12 DNS DNS DNS