Uitslag: Stubai SL - 15e Memorial Joris Van Antwerpen 04/11/2016 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 3 Bauwens Axelle D SST U10 1:00.39 56.93 1:57.32
2 5 Appels Anse D SNV U10 53.52 1:10.30 2:03.82
3 2 Smout Charlotte D ZON U10 1:06.57 1:07.51 2:14.08
1 Moris Cécile D ZON U10 1:20.94 DSQ DSQ
4 Geerinck Emma D ZON U10 1:01.21 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 12 Jamin Lukas H SNV U10 54.54 50.64 1:45.18
2 16 Appels Siebe H SNV U10 56.64 53.22 1:49.86
3 15 De Maeijer Emiel H CAS U10 59.41 56.38 1:55.79
4 19 Scheepens Jeffrey H SNV U10 1:04.32 57.35 2:01.67
18 Bellens Siebe H ZON U10 1:03.71 DSQ DSQ
17 Tollens Alexander H ZON U10 1:02.30 DSQ DSQ
13 Raman Ryan H CAS U10 DSQ DSQ DSQ
11 Van Brempt Robbe H ZON U10 1:09.94 DSQ DSQ
14 Bynens Damiaan H SNV U10 DSQ DSQ DSQ
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 21 Vandeweyer Lisa D SNV U12 55.93 53.00 1:48.93
2 24 Vandaele Julie D SNV U12 53.78 1:08.03 2:01.81
22 Van Puyvelde Naya D SNV U12 57.41 DNF DNF
25 Spoelders Alex D ASP U12 DSQ DSQ DSQ
23 Wauters Nyah D CAS U12 59.83 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 43 Bouas Ioannis H SNV U12 50.59 47.20 1:37.79
2 32 Baeten Emiel H SNV U12 53.99 47.99 1:41.98
3 36 Appels Seppe H SNV U12 55.67 49.66 1:45.33
4 41 Bollen Max H SNV U12 55.83 52.01 1:47.84
5 33 Geerinck Mikolaj H AST U12 59.34 53.33 1:52.67
6 35 Dejonckheere Gilles H ICE U12 59.36 55.64 1:55.00
7 39 Aerts Vico H ICE U12 1:00.76 55.34 1:56.10
8 34 Coppelmans Niels H SNV U12 1:11.03 1:02.74 2:13.77
9 31 Gurny Brent H ZON U12 1:10.60 1:12.01 2:22.61
45 Bynens Laurens H SNV U12 DNF 51.24 DNF
37 Bouas Christos H SNV U12 DNF 48.23 DNF
44 Wuerges Basil H S2BE U12 52.21 DSQ DSQ
38 Smet Christophe H CAS U12 49.66 DSQ DSQ
40 Desmet Leon-Remi H ICE U12 1:02.80 DSQ DSQ
42 Maas Jorrit H CAS U12 58.05 DSQ DSQ
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 51 Kerkhofs Nore D SNV U14 51.45 50.56 1:42.01
2 69 Boumans Mayté D SNV U14 53.82 52.96 1:46.78
3 72 Van Hassel Maïté D SNV U14 56.66 55.17 1:51.83
4 63 Bourbon Fien D SNV U14 1:05.33 54.13 1:59.46
5 71 Spoelders Noa D ASP U14 1:00.78 1:00.72 2:01.50
6 79 Dejonckheere Britt D ICE U14 1:13.70 1:12.51 2:26.21
76 Musiek Emma D SNV U14 59.27 DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 112 Kuylen Nando H CAS U14 50.66 49.79 1:40.45
2 107 Werckx Jarne H SNV U14 52.15 51.15 1:43.30
3 108 Raskin Antoine H PRO U14 54.41 53.42 1:47.83
4 124 Vervloet Mattiece H ZON U14 56.90 56.12 1:53.02
5 125 Mermans Thomas H SNV U14 57.52 57.79 1:55.31
6 126 Dillen Mathias H ZON U14 1:10.94 1:09.87 2:20.81
120 De Picker Kean H CAS U14 56.92 DNF DNF
122 Brandt Djacomo H ZON U14 DSQ DSQ DSQ
97 Vandevelde Franklin H CAS U14 DNS DNS DNS
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 55 De Leeuw Julie D ICE U16 45.08 44.61 1:29.69
2 60 Roggeman Sara D AST U16 45.70 44.96 1:30.66
3 59 Mollin Axelle D CAS U16 46.10 45.12 1:31.22
4 62 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 48.74 48.49 1:37.23
5 52 Caremans Jana D CAS U16 48.79 49.69 1:38.48
6 64 Praast Birthe D ASP U16 49.00 50.61 1:39.61
7 70 Vandesande Britt D SST U16 54.25 55.06 1:49.31
73 Van Nuffelen Jill D ZON U16 DNF DNF DNF
65 Van Puyvelde Yuna D SNV U16 DNF DNF DNF
54 Laurez Amandine D ICE U16 DNF DNF DNF
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 91 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 47.15 46.60 1:33.75
2 95 Cannaerts Arthur H ZON U16 49.02 47.33 1:36.35
3 99 Cherpion Maxence H PRO U16 51.02 48.08 1:39.10
4 119 Thevelin Arthur H ICE U16 51.64 50.79 1:42.43
5 111 Baeten Viktor H SNV U16 51.71 50.91 1:42.62
6 114 Hanssens Tibo H CAS U16 51.85 51.30 1:43.15
7 113 Van Puyvelde Lennart H SST U16 53.22 52.41 1:45.63
8 116 Van De Ven Thomas H CAS U16 56.21 55.02 1:51.23
105 Wuerges Guido H S2BE U16 49.72 DNF DNF
127 Vlaeymans Robin H ZON U16 59.58 DNF DNF
93 Bruers Quillan H ASP U16 DNF DNF DNF
115 Maas Jentse H CAS U16 1:09.95 DSQ DSQ
102 Wyffels Robin H AST U16 DSQ DSQ DSQ
117 Koerber Seth H ZON U16 54.85 DSQ DSQ
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 77 Van Den Bosch Louise D ZON U21 50.26 48.92 1:39.18
2 61 Boon Jana D ZON U21 50.36 51.03 1:41.39
3 67 Verstrepen Laura D CAS U21 52.36 52.39 1:44.75
4 66 Werckx Eline D SNV U21 53.79 53.64 1:47.43
5 68 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 56.91 54.59 1:51.50
6 56 Boon Kato D ZON U21 56.94 57.02 1:53.96
7 74 Vanherck Stephanie D AST U21 1:00.89 1:01.32 2:02.21
8 80 Martens Sophie D ZON U21 1:08.04 1:11.76 2:19.80
81 Keukelier Femke D ICE U21 DNF DNF DNF
58 Bare Elodie D BSKI U21 DNF DNF DNF
75 Thys Kato D ZON U21 DNF DNF DNF
78 Driesmans Lisa D AST U21 DNF DNF DNF
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 110 Mertens Mats H ZON U21 46.49 45.65 1:32.14
2 101 Dom Robbe H CAS U21 47.77 47.22 1:34.99
3 92 Van Den Eynde Sam H ZON U21 48.49 52.21 1:40.70
4 106 Cloostermans Gianni H AST U21 52.53 51.73 1:44.26
103 Cousyns Zidane H ZON U21 50.52 DNF DNF
100 Legrand Jordy H ZON U21 55.62 DNF DNF
121 Thys Noah H AST U21 DSQ DSQ DSQ
96 De Decker Yoeri H CAS U21 51.89 DSQ DSQ
109 Bauwens Nicolas H SST U21 DSQ DSQ DSQ
118 Vlaeymans Kevin H ZON U21 DNS DNS DNS
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 57 Decroix Marjolein D ICE SEN 43.95 44.00 1:27.95
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 94 Alaerts Kai H SNSP SEN 42.31 42.06 1:24.37
2 98 Alaerts Xan H SNSP SEN 43.59 43.14 1:26.73
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 104 Van Den Bogaert Jeroen H ICE MAS 43.86 43.36 1:27.22
123 Thys Patrick H ZON MAS DNS DNS DNS