Uitslag: Heenronde Snow Valley Racing Team 2021-2022 18/09/2021

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 80 Van Orten Stef H SNV U16 26.16 25.91 52.07
2 83 Depondt Bram H WSK U21 26.44 25.70 52.14
3 82 Bouas Ioannis H SNV U21 26.73 25.72 52.45
4 31 Kerkhofs Nore D SNV U21 26.84 25.74 52.58
5 78 Aerts Vico H WSK U21 27.02 26.39 53.41
6 77 De Nutte Matthias H WSK SEN 26.42 27.36 53.78
7 72 Stander Louis H WSK U21 27.33 26.96 54.29
8 76 De Brauwer Niels H WSK U21 27.24 27.31 54.55
9 73 Brandt Djacomo H ZON U21 27.42 27.37 54.79
10 87 Celis Ruben H WSK U21 26.90 28.11 55.01
11 101 Verwijlen Bram H SNV U14 28.17 27.12 55.29
12 88 Bouas Christos H SNV U16 28.50 27.25 55.75
13 84 Van Eeckhoven Alexander H WSK U21 28.04 27.83 55.87
14 42 Bos Sanne D ZON SEN 27.64 28.50 56.14
15 61 Boumans Mayté D SNV U21 28.33 28.03 56.36
16 26 Fosté Cas H WSK U12 28.39 28.40 56.79
17 86 Van Brempt Robbe H ZON U16 28.30 28.52 56.82
18 81 Cousyns Zidane H ZON SEN 28.46 28.38 56.84
19 79 Dillen Mathias H ZON U21 29.04 28.50 57.54
20 22 De Kinder Per H WSK U12 29.50 28.88 58.38
21 39 De Decker Jill D WSK U21 29.19 29.61 58.80
21 59 Van Orten Juul D SNV U14 29.36 29.44 58.80
23 93 Wouters Ruben H RTWB U16 30.12 28.84 58.96
24 89 Gurny Brent H ZON U21 29.35 29.62 58.97
25 43 Geerinck Emma D ZON U16 29.87 29.49 59.36
26 108 Bellens Siebe H ZON U14 29.80 29.61 59.41
27 92 Bastien Leon H ZON U16 29.69 29.83 59.52
28 98 Cruysberghs Mauro H WSK U16 30.28 29.35 59.63
29 50 Smout Charlotte D ZON U14 29.79 29.99 59.78
30 96 De Kinder Lars H WSK U16 30.13 29.83 59.96
31 12 Berx Leanne D SNV U12 29.96 30.10 1:00.06
32 38 Moris Cécile D ZON U16 30.01 30.32 1:00.33
33 28 Van Houtte Xander H WSK U12 29.87 30.48 1:00.35
34 6 Verwijlen Guusje D SNV U12 29.85 30.69 1:00.54
35 74 Denys Jules H ZON U21 29.94 30.82 1:00.76
36 41 Van Stevens Nele D ZON MAS 29.95 30.82 1:00.77
37 40 Pollie Anne-Sophie D ZON SEN 30.16 30.78 1:00.94
38 103 Van Bever Matthias H ICE U14 30.40 30.67 1:01.07
39 7 Proost Leyla D SNV U12 30.46 30.65 1:01.11
40 104 Baiverlin Ferre H SNV U14 31.57 30.38 1:01.95
41 13 De Keersmaecker Amélie D WSK U12 30.91 31.09 1:02.00
42 57 Fosté Sam D WSK U14 31.44 30.75 1:02.19
43 23 Mertens Hayden H WSK U12 31.32 30.95 1:02.27
44 85 Vlaeymans Kevin H ZON SEN 29.62 33.04 1:02.66
45 106 Duerinckx Xander H SNV U14 32.19 31.04 1:03.23
46 8 De Keersmaecker Aurélie D WSK U12 31.60 31.73 1:03.33
47 109 Lintermans Mats H SNV U14 31.95 31.44 1:03.39
48 60 Cruysberghs Ella D WSK U14 31.60 31.95 1:03.55
49 94 Peeters Charlie H ZON U21 32.20 32.40 1:04.60
50 24 Obbers Warre H WSK U12 31.88 33.27 1:05.15
51 25 Vandebuerie Elijah H ICE U12 33.04 32.25 1:05.29
52 3 Van den Berghe Margaux D WSK U10 32.93 32.99 1:05.92
53 44 Vandesande Britt D SST U21 31.82 34.11 1:05.93
54 90 De Bie Louis H ZON U21 28.88 37.19 1:06.07
55 20 Van Loon Xander H WSK U12 32.60 33.67 1:06.27
56 91 Denys Jeff H ZON U21 32.64 33.75 1:06.39
57 47 Luyckx Noor D ICE U14 32.94 34.06 1:07.00
58 32 Dedeyne Ellen D ICE MAS 33.09 34.43 1:07.52
59 49 Gurny Kato D ZON U14 33.99 33.91 1:07.90
60 18 Crommentuijn Noah H RTWB U10 37.00 31.36 1:08.36
61 10 De Meulenaere Olivia D ICE U12 33.82 34.57 1:08.39
62 102 Meulders Jules Moritz H WSK U16 34.41 34.46 1:08.87
63 56 Wilberts Giulia D WSK U14 34.86 35.40 1:10.26
64 2 Wolput Mette D ZON U10 35.53 35.71 1:11.24
65 9 Bijloos Lilou D ZON U12 35.19 36.09 1:11.28
66 58 Peeters Olivia D ZON U21 36.15 36.38 1:12.53
67 97 Oerlemans Dries H ZON U21 36.90 37.34 1:14.24
68 53 Goeyvaerts Sofie D SNV U14 36.46 37.86 1:14.32
69 45 Dietz Hanya D ZON MAS 37.87 39.92 1:17.79
70 95 Peeters Ronny H ZON MAS 38.68 39.78 1:18.46
71 33 De Ridder Godelieve D ZON MAS 38.90 41.41 1:20.31
72 55 Versaen Amy Lin D ZON U14 39.75 40.60 1:20.35
73 35 Van Pamel Ine D ZON SEN 39.92 40.84 1:20.76
74 17 Depondt Bas H WSK U10 38.65 43.45 1:22.10
75 1 Wolput Emme D ZON U10 42.04 43.60 1:25.64
76 37 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 47.28 48.12 1:35.40
77 15 Keppens Lion H ICE U10 DNF DNF DNF
78 21 Marien Maxime H RTWB U12 DNF 31.16 DNF
79 99 Detavernier Louie H WSK U16 DNF DNF DNF
79 29 Bastien James H ZON U12 DNF DNF DNF
81 46 Van den Bossche - Vergaelen Esmee D WSK U16 DNF 38.42 DNF
82 75 Bruers Quillan H ASP U21 26.38 DNF DNF
83 105 De Meulenaere Joseph H ICE U14 DSQ DSQ DSQ
84 100 Detavernier Onno H WSK U14 DSQ 33.84 DSQ
85 52 Hermans Ines D SNV U16 DSQ 30.56 DSQ
86 27 De Keyzer Masixolé H SNV U12 DSQ 30.42 DSQ
87 16 Tilleuil Loïc H WSK U10 DSQ 31.40 DSQ
88 5 Van Heghe Hope D RTWB U12 DSQ 32.90 DSQ
89 4 Slepicka Axelle D SNV U10 DSQ 33.77 DSQ
90 71 Van Den Eynde Sam H ZON SEN DSQ DSQ DSQ
91 34 Van Looveren Lis D WSK U16 31.95 DSQ DSQ
92 54 Van Wijmeersch Lore D WSK U16 DSQ 37.14 DSQ
93 48 Van Brempt Femke D ZON U14 32.33 DSQ DSQ
94 51 Paesen Lena D SNV U14 DSQ 32.05 DSQ
95 11 Maes Marie Julie D ICE U12 DNS DNS DNS
95 36 Bauwens Axelle D SST U16 DNS DNS DNS
95 107 Hermans Paul H SNV MAS DNS DNS DNS