Uitslag: Heenronde Casablanca 2016-2017 04/09/2016 - Per categorie

U10
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 7 Appels Anse D SNV U10 20.61 20.51 41.12
2 6 Bauwens Axelle D SST U10 22.22 22.55 44.77
3 1 Smout Charlotte D ZON U10 22.94 23.64 46.58
4 4 Van Gheluwe Torah D ICE U10 25.70 28.00 53.70
5 8 Moris Cécile D ZON U10 28.46 29.13 57.59
6 3 Smet Lauren D CAS U10 29.48 30.46 59.94
7 2 Gurny Kato D ZON U10 29.80 31.99 1:01.79
5 Geerinck Emma D ZON U10 DSQ 23.57 DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 18 Appels Siebe H SNV U10 21.67 21.54 43.21
2 22 Mannès Robin H SNV U10 21.66 21.71 43.37
3 15 Bellens Siebe H ZON U10 22.95 22.92 45.87
3 20 Scheepens Jeffrey H SNV U10 21.84 24.03 45.87
5 17 De Maeijer Emiel H CAS U10 24.19 23.11 47.30
6 11 Bries Tibo H YET U10 24.13 23.71 47.84
7 13 Raman Ryan H CAS U10 24.13 23.97 48.10
8 16 Van Brempt Robbe H ZON U10 23.71 25.39 49.10
9 14 Scheepens Philippe H SNV U10 28.40 29.62 58.02
10 21 Musiek Victor H SNV U10 29.60 28.90 58.50
19 Bastien Leon H ZON U10 26.15 DSQ DSQ
12 Koch Sebastian H SST U10 DNS DNS DNS
U12
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 31 Van Puyvelde Naya D SNV U12 17.87 18.07 35.94
2 32 Vandaele Julie D SNV U12 19.32 19.33 38.65
3 34 Mannès Clémentine D SNV U12 20.07 21.25 41.32
4 35 Vandeweyer Lisa D SNV U12 20.75 21.21 41.96
5 38 Hermans Sam D ZON U12 21.21 21.86 43.07
6 36 Malfet Lara D ZON U12 22.37 22.54 44.91
7 33 Wattez Manon D ICE U12 22.68 22.85 45.53
8 37 Wauters Nyah D CAS U12 23.13 24.20 47.33
9 39 Spoelders Alex D ASP U12 31.08 28.86 59.94
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 41 Baeten Emiel H SNV U12 18.75 19.24 37.99
2 45 Bouas Ioannis H SNV U12 19.22 19.37 38.59
3 49 Bollen Max H SNV U12 19.11 19.88 38.99
4 51 Bouas Christos H SNV U12 19.76 19.63 39.39
5 42 Maas Jorrit H CAS U12 20.67 21.26 41.93
6 50 Appels Seppe H SNV U12 22.51 20.37 42.88
7 46 Dejonckheere Gilles H ICE U12 22.17 22.75 44.92
8 43 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 22.59 23.53 46.12
9 47 Gurny Brent H ZON U12 23.35 24.76 48.11
10 44 Geerinck Mikolaj H AST U12 20.94 29.55 50.49
48 Smet Christophe H CAS U12 18.92 DNF DNF
U14
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 101 Kerkhofs Nore D SNV U14 20.13 20.15 40.28
2 76 Boumans Mayté D SNV U14 21.11 21.30 42.41
3 80 Spoelders Noa D ASP U14 21.33 21.89 43.22
4 67 Van Eeckhoven Julie D BST U14 21.00 23.75 44.75
5 102 Musiek Emma D SNV U14 23.26 22.68 45.94
6 103 Van Hassel Maïté D SNV U14 23.20 23.17 46.37
7 92 Van Den Brande Linde D BST U14 24.17 24.23 48.40
8 84 Vermeire Lisa D CAS U14 25.14 25.14 50.28
9 100 Dejonckheere Britt D ICE U14 28.28 27.57 55.85
99 Van Fraassen Sophie D SST U14 DNS DNS DNS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 157 Kuylen Nando H CAS U14 19.43 18.98 38.41
2 127 Vandevelde Franklin H CAS U14 19.55 19.02 38.57
3 129 Werckx Jarne H SNV U14 19.81 19.94 39.75
4 149 Depondt Bram H ICE U14 21.38 20.56 41.94
5 140 Cools Xander H AST U14 21.36 21.00 42.36
6 158 Vervloet Mattiece H ZON U14 21.49 21.21 42.70
7 160 De Picker Kean H CAS U14 22.16 22.72 44.88
8 153 Mermans Thomas H SNV U14 22.48 23.17 45.65
9 159 Dillen Mathias H ZON U14 26.64 27.08 53.72
156 Mannekens Vincent H BST U14 27.67 DNF DNF
U16
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 65 Roggeman Sara D AST U16 19.09 18.68 37.77
2 62 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 18.85 19.10 37.95
3 73 Laurez Amandine D ICE U16 19.35 19.04 38.39
4 69 Caremans Jana D CAS U16 19.31 19.26 38.57
5 71 De Deckere Saartje D AST U16 20.69 20.45 41.14
6 78 Vandesande Britt D SST U16 21.07 21.05 42.12
7 96 Van Nuffelen Jill D ZON U16 21.67 21.71 43.38
8 82 Caron Amber D ZON U16 23.72 31.64 55.36
9 91 De Groof Caroline D ZON U16 27.69 28.73 56.42
70 Praast Birthe D ASP U16 DNF 19.86 DNF
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 131 Wyffels Robin H AST U16 20.35 18.74 39.09
2 138 Hanssens Tibo H CAS U16 19.68 19.71 39.39
3 130 Cannaerts Arthur H ZON U16 20.10 19.65 39.75
4 123 Bruers Quillan H ASP U16 20.36 19.67 40.03
5 135 Deliever Thibaut H ICE U16 19.98 20.12 40.10
6 145 Maas Jentse H CAS U16 20.58 19.73 40.31
7 139 Baeten Viktor H SNV U16 20.44 20.91 41.35
8 137 Koerber Seth H ZON U16 21.40 20.71 42.11
9 136 De Brauwer Niels H BST U16 21.59 20.71 42.30
10 144 Van De Ven Thomas H CAS U16 22.40 21.43 43.83
11 150 Vlaeymans Robin H ZON U16 22.42 22.70 45.12
12 155 Depondt Baue H ICE U16 23.42 24.25 47.67
U21
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 63 De Wael Chiara D CAS U21 19.02 19.12 38.14
2 74 Van Den Bosch Louise D ZON U21 20.98 20.17 41.15
3 104 Verstrepen Laura D CAS U21 21.26 20.28 41.54
4 85 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 20.33 21.30 41.63
5 68 Laurez Margaux D ICE U21 21.26 20.94 42.20
6 75 De Preker Estée D S2BE U21 21.03 21.66 42.69
7 81 De Deckere Merel D AST U21 21.78 21.72 43.50
8 79 Thys Kato D ZON U21 21.78 22.12 43.90
9 77 Boon Kato D ZON U21 21.95 22.65 44.60
10 98 Van Huffel Sophie D AST U21 22.27 22.38 44.65
11 66 Boon Jana D ZON U21 20.81 23.86 44.67
12 87 Mannekens Sarah D BST U21 21.91 26.38 48.29
13 88 Driesmans Lisa D AST U21 24.88 23.99 48.87
14 86 Vermeire Jolien D CAS U21 24.94 24.65 49.59
15 97 Caron Emily D ZON U21 25.32 24.75 50.07
16 89 Thijs Yuna D ZON U21 25.05 25.53 50.58
17 83 Vanherck Stephanie D AST U21 26.22 26.00 52.22
18 72 Werckx Eline D SNV U21 33.20 20.23 53.43
19 95 Martens Sophie D ZON U21 37.82 25.77 1:03.59
20 94 De Groof Julie D ZON U21 32.43 41.06 1:13.49
61 Schelfhaut Ilana D ZON U21 DSQ DSQ DSQ
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 115 Vandevelde Théo H CAS U21 18.88 17.44 36.32
2 112 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 18.57 17.91 36.48
3 122 Van Den Eynde Sam H ZON U21 18.87 17.65 36.52
4 121 De Decker Yoeri H CAS U21 18.48 18.20 36.68
5 113 Legrand Jordy H ZON U21 18.83 18.24 37.07
6 132 Bauwens Nicolas H SST U21 19.12 18.79 37.91
7 114 Dom Robbe H CAS U21 18.91 19.08 37.99
8 119 Delaude Allan H CAS U21 19.69 18.85 38.54
9 125 Cloostermans Gianni H AST U21 19.80 19.65 39.45
10 141 Van Eeckhoven Thomas H BST U21 21.06 20.46 41.52
11 128 Dirckx Roel H ZON U21 20.53 21.65 42.18
12 162 Heremans Paul H ZON U21 21.03 23.25 44.28
13 146 Vlaeymans Kevin H ZON U21 22.24 23.04 45.28
14 133 Catry Maxime H ICE U21 22.01 26.03 48.04
15 151 Thys Noah H AST U21 22.31 38.19 1:00.50
124 Boumans Santi H SNV U21 18.92 DNF DNF
134 De Nutte Matthias H BST U21 DNF 21.36 DNF
118 Mertens Mats H ZON U21 DNF 18.55 DNF
126 Cousyns Zidane H ZON U21 DSQ 21.40 DSQ
117 Tillemans Hendrik H SNV U21 DNS DNS DNS
SEN
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 64 Elskens Jana D YET SEN 20.00 20.53 40.53
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 111 Greefs Sam H SNV SEN 17.27 17.77 35.04
2 161 Verstraelen Thomas H BST SEN 21.49 21.33 42.82
3 116 Van Stevens Dries H ZON SEN 23.85 20.07 43.92
147 Adriaenssens Stijn H SST SEN DNF DNF DNF
MAS
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 90 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 25.95 25.25 51.20
2 93 Mallaerts Wendy D AST MAS 25.57 26.18 51.75
Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 120 Peeters Herbert H YET MAS 18.41 22.44 40.85
2 148 De Hondt Ken H BST MAS 21.59 21.23 42.82
3 143 Lammens Steven H SST MAS 21.97 22.83 44.80
4 142 Tinck Stefan H ZON MAS 23.08 22.98 46.06
5 152 Cousyns Mickel H ZON MAS 24.45 25.04 49.49
6 154 Malfet Dimitri H ZON MAS 25.36 25.34 50.70