Uitslag: Heenronde Aspen Racing Team 2021-2022 19/09/2021

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 108 Bruers Quillan H ASP U21 16.34 17.28 33.62
2 106 De Nutte Matthias H WSK SEN 16.54 17.75 34.29
3 143 Stander Louis H WSK U21 16.76 17.85 34.61
4 110 Van Den Eynde Sam H ZON SEN 16.18 18.62 34.80
5 112 Cloostermans Gianni H ASP SEN 16.88 17.95 34.83
6 101 Cousyns Zidane H ZON SEN 16.88 18.09 34.97
7 105 De Brauwer Niels H WSK U21 16.90 18.17 35.07
8 104 Depondt Bram H WSK U21 16.38 18.92 35.30
9 74 Bos Sanne D ZON SEN 17.24 18.37 35.61
10 111 Van Brempt Robbe H ZON U16 17.39 18.38 35.77
11 73 Geerinck Emma D ZON U16 17.34 18.72 36.06
12 102 Van Eeckhoven Alexander H WSK U21 17.10 19.11 36.21
13 117 Celis Ruben H WSK U21 17.78 18.93 36.71
14 113 Geerinck Mikolaj H ASP U21 17.71 19.15 36.86
15 45 Marien Maxime H RTWB U12 17.61 19.27 36.88
16 119 De Bie Louis H ZON U21 17.63 19.40 37.03
17 115 Vlaeymans Kevin H ZON SEN 17.88 19.18 37.06
18 68 Vandesande Britt D SST U21 17.70 19.55 37.25
19 72 Elskens Jana D YET SEN 17.95 19.33 37.28
20 41 Baert Julian H WSK U12 18.31 19.16 37.47
21 121 Bastien Leon H ZON U16 18.28 19.42 37.70
22 65 Van Stevens Nele D ZON MAS 17.93 19.84 37.77
23 109 Dillen Mathias H ZON U21 18.02 19.86 37.88
24 142 Van Bever Matthias H ICE U14 18.63 19.32 37.95
25 139 Desmet Tom H SST MAS 18.18 19.90 38.08
26 128 Cruysberghs Mauro H WSK U16 18.66 19.53 38.19
27 71 Moris Cécile D ZON U16 18.72 19.57 38.29
28 31 De Meulenaere Olivia D ICE U12 18.35 20.09 38.44
29 134 Bellens Siebe H ZON U14 19.14 19.45 38.59
30 124 De Kinder Lars H WSK U16 18.68 20.17 38.85
31 83 Fosté Sam D WSK U14 18.77 20.10 38.87
32 118 Gurny Brent H ZON U21 17.64 21.37 39.01
33 88 Cruysberghs Ella D WSK U14 18.70 20.33 39.03
34 69 Pollie Anne-Sophie D ZON SEN 18.67 20.49 39.16
35 138 Bries Tibo H ASP U14 18.88 20.38 39.26
36 86 Van Orten Juul D SNV U14 19.08 20.33 39.41
37 61 Bauwens Axelle D SST U16 18.80 20.73 39.53
38 120 Denys Jeff H ZON U21 17.48 22.15 39.63
39 91 Poels Karen D ASP MAS 18.93 20.92 39.85
40 32 De Keersmaecker Amélie D WSK U12 19.82 20.24 40.06
41 133 Detavernier Onno H WSK U14 19.50 20.81 40.31
42 116 Depondt Baue H WSK U21 18.66 21.66 40.32
43 35 De Keersmaecker Aurélie D WSK U12 19.72 20.74 40.46
44 43 Vandebuerie Elijah H ICE U12 19.10 21.48 40.58
44 50 Obbers Warre H WSK U12 19.55 21.03 40.58
46 122 Lammens Steven H SST MAS 19.14 21.58 40.72
47 46 Van Loon Xander H WSK U12 19.60 21.34 40.94
48 90 Van Brempt Femke D ZON U14 19.67 21.45 41.12
49 33 Proost Leyla D SNV U12 19.51 21.82 41.33
50 63 Dedeyne Ellen D ICE MAS 19.74 21.74 41.48
51 85 Gurny Kato D ZON U14 19.60 22.45 42.05
52 123 Van Doorslaer Jan H ZON MAS 19.58 22.84 42.42
53 44 Mertens Hayden H WSK U12 18.12 24.31 42.43
54 22 Keppens Lion H ICE U10 20.80 22.11 42.91
55 14 Van den Berghe Margaux D WSK U10 20.76 22.60 43.36
56 78 Baert Olivia D WSK U16 20.39 23.11 43.50
57 70 Claus Julie D WSK U21 20.79 22.78 43.57
58 89 Wilberts Giulia D WSK U14 20.35 23.36 43.71
59 11 Wolput Mette D ZON U10 21.75 22.81 44.56
60 34 Bijloos Lilou D ZON U12 22.01 22.93 44.94
61 62 Wuyts Hilde D ZON MAS 21.60 23.60 45.20
62 64 Dietz Hanya D ZON MAS 21.84 24.09 45.93
63 24 Tilleuil Loïc H WSK U10 18.97 27.71 46.68
64 125 Schaillée Wout H YET U21 20.30 26.88 47.18
65 77 De Ridder Godelieve D ZON MAS 22.47 24.76 47.23
66 81 Versaen Amy Lin D ZON U14 23.51 24.76 48.27
67 79 Van Pamel Ine D ZON SEN 23.14 25.51 48.65
68 107 Denys Jules H ZON U21 17.53 31.15 48.68
69 82 Goeyvaerts Sofie D SNV U14 24.07 24.95 49.02
70 130 Van Loon Gilles H WSK MAS 24.10 25.76 49.86
71 21 Depondt Bas H WSK U10 23.79 26.46 50.25
72 47 De Kinder Per H WSK U12 31.54 20.19 51.73
73 12 Geerinck Emilia D ASP U10 25.30 26.71 52.01
74 76 Van Den Broeck Katleen D ZON MAS 25.83 28.83 54.66
75 140 Van Lindt Nils H WSK U14 25.83 29.01 54.84
76 84 Smout Charlotte D ZON U14 17.83 37.49 55.32
77 132 Van Lindt Koen H WSK MAS 26.91 29.33 56.24
78 141 Meulders Jules Moritz H WSK U16 31.91 26.83 58.74
79 126 Oerlemans Dries H ZON U21 20.14 46.67 1:06.81
80 75 Praast Birthe D CAS U21 45.05 DNF DNF
81 103 Brandt Djacomo H ZON U21 16.34 DNF DNF
82 49 Baetens Stan H ASP U12 19.54 DNF DNF
83 129 Detavernier Louie H WSK U16 DNF 19.89 DNF
84 135 De Meulenaere Joseph H ICE U14 19.08 DSQ DSQ
85 136 Baiverlin Ferre H SNV U14 DSQ 21.52 DSQ
86 13 Wolput Emme D ZON U10 24.92 DSQ DSQ
87 137 Adriaenssens Stijn H SST SEN 17.69 DSQ DSQ
88 42 Van Houtte Xander H WSK U12 19.56 DSQ DSQ
89 66 De Decker Jill D WSK U21 18.69 DSQ DSQ
90 67 Van Looveren Lis D WSK U16 DSQ DSQ DSQ
91 80 Van Wijmeersch Lore D WSK U16 19.72 DSQ DSQ
92 48 Cocquyt Jaro H ASP U12 DSQ 27.25 DSQ
93 87 Luyckx Noor D ICE U14 19.13 DSQ DSQ
94 131 van de Sande Rafaël H ASP U16 DSQ 36.11 DSQ
95 127 Vervaecke Alain H ZON MAS 23.33 DSQ DSQ
96 36 Van Heghe Hope D RTWB U12 20.23 DSQ DSQ
97 23 Crommentuijn Noah H RTWB U10 18.76 DSQ DSQ
98 114 Bauwens Nicolas H SST SEN DNS DNS DNS