Uitslag: Heenronde Aspen 2016-2017 23/10/2016

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 128 Schildermans Steve H SNV U21 16.43 16.72 33.15
2 111 Vandevelde Théo H CAS U21 16.26 16.95 33.21
3 117 Van Den Eynde Sam H ZON U21 16.42 16.93 33.35
4 122 De Decker Yoeri H CAS U21 16.59 17.16 33.75
5 116 Dutrieux Maxime H YET SEN 16.33 17.80 34.13
6 120 Mertens Mats H ZON U21 16.84 17.48 34.32
7 163 Maes Sam H SNV U21 17.23 17.21 34.44
8 61 Laurez Amandine D ICE U16 17.18 17.34 34.52
9 133 Bauwens Nicolas H SST U21 17.17 17.39 34.56
10 64 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 16.97 17.67 34.64
11 126 Bruers Quillan H ASP U16 17.24 17.54 34.78
12 72 De Wael Chiara D CAS U21 17.10 18.01 35.11
13 118 Legrand Jordy H ZON U21 17.37 17.79 35.16
14 62 Roggeman Sara D AST U16 17.20 18.10 35.30
15 115 Dom Robbe H CAS U21 17.37 17.97 35.34
16 119 Boumans Santi H SNV U21 17.53 17.88 35.41
17 36 Van Puyvelde Naya D SNV U12 17.59 18.05 35.64
17 50 Baeten Emiel H SNV U12 17.62 18.02 35.64
19 132 Wyffels Robin H AST U16 17.84 17.90 35.74
20 151 Depondt Bram H ICE U14 17.76 18.39 36.15
21 75 Praast Birthe D ASP U16 17.79 18.45 36.24
22 130 Vandevelde Franklin H CAS U14 17.91 18.35 36.26
23 66 Van Dijck Lauke D ZON U21 17.93 18.53 36.46
24 42 Smet Christophe H CAS U12 18.11 18.41 36.52
25 134 Catry Maxime H ICE U21 18.16 18.38 36.54
26 136 Deliever Thibaut H ICE U16 18.28 18.38 36.66
27 139 Hanssens Tibo H CAS U16 18.06 18.62 36.68
28 135 De Nutte Matthias H BST U21 17.93 18.78 36.71
29 82 De Preker Estée D S2BE U21 18.12 18.60 36.72
30 121 Van Stevens Dries H ZON SEN 17.99 18.86 36.85
30 33 Vandaele Julie D SNV U12 18.15 18.70 36.85
32 73 De Deckere Saartje D AST U16 18.07 18.85 36.92
33 137 De Brauwer Niels H BST U16 18.32 18.64 36.96
34 97 De Knock Josse H YET U21 18.01 18.96 36.97
34 129 Cousyns Zidane H ZON U21 18.15 18.82 36.97
36 53 Bouas Christos H SNV U12 18.53 18.46 36.99
37 48 Coppelmans Niels H SNV U12 18.33 18.70 37.03
38 43 Bouas Ioannis H SNV U12 18.36 18.76 37.12
39 74 Elskens Jana D YET SEN 18.28 18.94 37.22
40 167 Kuylen Nando H CAS U14 18.21 19.02 37.23
41 84 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 18.26 19.20 37.46
42 140 Mathijs Frederick H YET SEN 18.40 19.15 37.55
43 71 Van Eeckhoven Julie D BST U14 18.58 19.02 37.60
44 100 Kerkhofs Nore D SNV U14 18.82 18.91 37.73
45 148 Maas Jentse H CAS U16 18.75 19.11 37.86
46 46 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 18.84 19.05 37.89
47 138 Koerber Seth H ZON U16 18.52 19.42 37.94
48 49 Bollen Max H SNV U12 18.83 19.22 38.05
49 63 Werckx Eline D SNV U21 18.80 19.33 38.13
50 141 Baeten Viktor H SNV U16 18.90 19.44 38.34
51 67 Boon Jana D ZON U21 18.87 19.62 38.49
52 65 Boumans Mayté D SNV U14 19.08 19.44 38.52
53 93 Opsomer Nele D ICE U16 19.10 19.48 38.58
54 24 Scheepens Jeffrey H SNV U10 18.82 19.77 38.59
55 34 Mannès Clémentine D SNV U12 19.00 19.64 38.64
56 78 Vandesande Britt D SST U16 18.90 19.75 38.65
57 150 De Hondt Ken H BST MAS 19.06 19.65 38.71
58 68 Schelfhaut Ilana D ZON U21 18.97 19.75 38.72
59 51 Geerinck Mikolaj H AST U12 19.03 19.72 38.75
60 146 Van De Ven Thomas H CAS U16 19.00 19.78 38.78
61 37 Vandeweyer Lisa D SNV U12 18.97 19.94 38.91
62 38 Hermans Sam D ZON U12 19.16 19.85 39.01
63 164 De Picker Kean H CAS U14 19.31 19.82 39.13
64 14 Appels Anse D SNV U10 19.12 20.02 39.14
65 25 Mannès Robin H SNV U10 19.30 20.05 39.35
65 41 Maas Jorrit H CAS U12 19.63 19.72 39.35
67 147 Delanghe Matthias H ZON U21 19.35 20.02 39.37
68 149 Vlaeymans Kevin H ZON U21 19.40 20.27 39.67
68 11 Geerinck Emma D ZON U10 19.11 20.56 39.67
70 158 Depondt Baue H ICE U16 19.73 20.04 39.77
71 144 Tinck Stefan H ZON MAS 19.65 20.26 39.91
72 101 Van Hassel Maïté D SNV U14 19.97 20.11 40.08
73 102 Keukelier Femke D ICE U21 20.13 20.01 40.14
74 145 Lammens Steven H SST MAS 19.17 21.01 40.18
75 45 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 19.81 20.38 40.19
76 69 Laurez Margaux D ICE U21 19.66 20.63 40.29
77 21 Appels Siebe H SNV U10 20.32 20.16 40.48
78 142 Cools Xander H AST U14 19.74 20.75 40.49
79 161 Vervloet Mattiece H ZON U14 20.19 20.63 40.82
80 35 Wauters Nyah D CAS U12 19.85 21.09 40.94
81 92 Van Nuffelen Jill D ZON U16 21.04 20.01 41.05
82 17 Van Gheluwe Torah D ICE U10 20.64 20.68 41.32
83 87 Driesmans Lisa D AST U21 20.54 20.83 41.37
84 152 Vlaeymans Robin H ZON U16 20.57 20.85 41.42
85 76 Smet Evelyn D ZON SEN 20.23 21.85 42.08
86 39 Malfet Lara D ZON U12 21.03 21.11 42.14
87 81 Van Damme Margot D BST U16 20.69 21.47 42.16
88 77 Boon Kato D ZON U21 21.07 21.17 42.24
89 159 Mannekens Vincent H BST U14 20.84 21.87 42.71
90 83 Vermeire Lisa D CAS U14 21.17 21.77 42.94
91 80 Caron Amber D ZON U16 21.46 21.76 43.22
92 153 Cousyns Mickel H ZON MAS 21.53 22.60 44.13
93 169 Brandt Djacomo H ZON U14 22.31 21.87 44.18
94 27 Bries Tibo H YET U10 22.55 21.74 44.29
95 15 Smout Charlotte D ZON U10 21.89 22.64 44.53
96 96 Caron Emily D ZON U21 21.92 22.65 44.57
97 16 Bauwens Axelle D SST U10 22.75 22.10 44.85
98 155 Decloedt Alain H ZON MAS 21.68 23.34 45.02
99 124 Cloostermans Gianni H AST U21 17.56 27.83 45.39
100 91 Martens Sophie D ZON U21 22.32 23.55 45.87
101 47 Gurny Brent H ZON U12 22.61 23.49 46.10
102 89 Van Den Brande Linde D BST U14 22.66 23.55 46.21
103 85 Vermeire Jolien D CAS U21 22.48 23.88 46.36
104 90 Mallaerts Wendy D AST MAS 22.49 24.21 46.70
105 54 Appels Seppe H SNV U12 18.64 28.11 46.75
106 157 Malfet Dimitri H ZON MAS 23.01 23.87 46.88
107 165 Dillen Mathias H ZON U14 23.93 24.87 48.80
108 88 Vanheerentals Mireille D CAS MAS 23.48 25.42 48.90
109 28 Molenberghs Ruben H ZON U12 25.20 23.98 49.18
110 95 Onbekent Dominiek D SST MAS 24.34 25.59 49.93
111 156 Gysels Bruno H BST SEN 20.44 29.72 50.16
112 12 Moris Cécile D ZON U10 24.19 25.99 50.18
113 98 Dejonckheere Britt D ICE U14 25.92 25.83 51.75
114 31 De Decker Jill D BST U12 25.45 26.44 51.89
114 26 Scheepens Philippe H SNV U10 25.33 26.56 51.89
116 13 Gurny Kato D ZON U10 29.26 27.86 57.12
117 44 Dejonckheere Gilles H ICE U12 53.71 21.11 1:14.82
118 166 Bries Davy H YET MAS DNF 24.76 DNF
119 70 Caremans Jana D CAS U16 18.21 DNF DNF
120 86 Mannekens Sarah D BST U21 DNF 20.66 DNF
121 79 Spoelders Noa D ASP U14 DNF 19.57 DNF
122 127 Heremans Paul H ZON U21 18.67 DNF DNF
123 131 Werckx Jarne H SNV U14 DNF 36.20 DNF
124 123 Van Ceulebroeck Dries H SNV U21 DSQ DSQ DSQ
124 113 Greefs Sam H SNV SEN DSQ DSQ DSQ
126 94 Gordts Loewieze D YET U21 DSQ 24.00 DSQ
127 125 Vercammen Xander H ASP U21 DSQ DSQ DSQ
128 23 Bellens Siebe H ZON U10 DSQ 21.64 DSQ
129 154 Mermans Thomas H SNV U14 DSQ 21.30 DSQ
130 114 Delaude Allan H CAS U21 DNS DNS DNS
130 22 Musiek Victor H SNV U10 DNS DNS DNS
130 112 Tillemans Hendrik H SNV U21 DNS DNS DNS
130 143 Joosens Brent H BST U16 DNS DNS DNS
130 32 Spoelders Alex D ASP U12 DNS DNS DNS
130 99 Musiek Emma D SNV U14 DNS DNS DNS
130 55 De Wachter Senne H YET U12 DNS DNS DNS
130 160 De Bie Louis H ZON U14 DNS DNS DNS
130 162 De Weerdt Lander H ASP SEN DNS DNS DNS