Uitslag: BK Slalom U16 - Les 2 Alpes 12/04/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 96 De Leeuw Julie D ICE U16 36.91 41.35 1:18.26
2 103 De Fierlant Dormer Charly H BSKI U16 39.08 41.62 1:20.70
3 93 Roggeman Sara D AST U16 39.21 41.61 1:20.82
4 75 Vandevelde Franklin H CAS U14 39.09 42.56 1:21.65
5 108 Wuerges Guido H S2BE U16 39.60 42.94 1:22.54
6 114 Bruers Quillan H ASP U16 39.93 43.27 1:23.20
7 101 Cannaerts Arthur H ZON U16 39.91 43.30 1:23.21
8 78 Kuylen Nando H CAS U14 39.84 43.52 1:23.36
9 91 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 40.44 43.07 1:23.51
10 35 Van Puyvelde Naya D SNV U12 41.71 42.08 1:23.79
11 106 Van Der Meerschen Theo H BSKI U16 41.93 44.41 1:26.34
12 63 Kerkhofs Nore D SNV U14 41.86 45.39 1:27.25
13 94 Caremans Jana D CAS U16 42.12 45.36 1:27.48
14 112 Thevelin Arthur H ICE U16 42.38 47.00 1:29.38
15 104 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 38.73 51.08 1:29.81
16 72 Raskin Antoine H PRO U14 43.67 47.54 1:31.21
17 113 Baeten Viktor H SNV U16 47.41 44.97 1:32.38
18 1 Appels Anse D SNV U10 46.43 46.30 1:32.73
19 49 Bollen Max H SNV U12 46.65 46.49 1:33.14
20 69 Spoelders Noa D ASP U14 45.04 48.52 1:33.56
21 67 Boumans Mayté D SNV U14 45.52 48.51 1:34.03
22 32 Vandaele Julie D SNV U12 47.76 46.65 1:34.41
23 54 De Hemptinne Charlie H BSKI U12 47.92 46.83 1:34.75
24 19 Jamin Lukas H SNV U10 48.03 47.17 1:35.20
25 36 Vandeweyer Lisa D SNV U12 49.10 46.15 1:35.25
26 48 Baeten Emiel H SNV U12 48.35 47.01 1:35.36
27 20 Mannès Robin H SNV U10 47.64 48.76 1:36.40
28 56 Smet Christophe H CAS U12 55.13 42.23 1:37.36
29 102 Van De Ven Thomas H CAS U16 44.59 52.91 1:37.50
30 16 Appels Siebe H SNV U10 49.01 49.05 1:38.06
31 57 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 50.06 49.08 1:39.14
32 42 Bouas Christos H SNV U12 55.36 46.31 1:41.67
33 3 Bauwens Axelle D SST U10 52.17 49.89 1:42.06
34 31 Louwagie Louise D BSKI U12 53.48 48.95 1:42.43
35 83 Pelka Max H BSKI U14 54.77 48.61 1:43.38
36 59 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 51.32 52.18 1:43.50
37 18 De Maeijer Emiel H CAS U10 52.40 51.52 1:43.92
38 55 Desmet Leon-Remi H ICE U12 53.55 50.50 1:44.05
39 34 Mannès Clémentine D SNV U12 1:01.41 46.43 1:47.84
40 2 Smout Charlotte D ZON U10 54.90 53.14 1:48.04
41 43 Dejonckheere Gilles H ICE U12 55.51 53.74 1:49.25
42 41 Beun Mattia H AST U12 55.19 54.47 1:49.66
43 15 Van Maele Axl H AST U10 56.63 53.72 1:50.35
44 21 Raman Ryan H CAS U10 57.92 56.64 1:54.56
45 5 Moris Cécile D ZON U10 59.25 56.63 1:55.88
46 13 Musiek Victor H SNV U10 1:00.61 57.64 1:58.25
47 33 De Decker Jill D BST U12 1:00.40 1:00.70 2:01.10
48 77 Brion Maxime H ASP U14 58.70 1:03.90 2:02.60
49 68 Dejonckheere Britt D ICE U14 1:00.36 1:05.99 2:06.35
50 117 Louwagie Arthur H BSKI U16 DNF DNF DNF
50 92 Van Nuffelen Jill D ZON U16 DNF DNF DNF
50 110 Van Puyvelde Lennart H SST U16 DNF DNF DNF
50 109 Deliever Thibaut H ICE U16 DNF DNF DNF
50 115 Meloni Antoine H PRO U16 DNF DNF DNF
55 95 Van Damme Margot D BST U16 47.47 DNF DNF
56 116 Hotermans Nicolas H S2BE U16 1:00.41 DNF DNF
57 111 Koerber Seth H ZON U16 DNF DNF DNF
57 98 Laurez Amandine D ICE U16 DNF DNF DNF
57 105 Wyffels Robin H AST U16 DNF DNF DNF
57 107 De Brauwer Niels H BST U16 DNF DNF DNF
57 82 Pielquin Colin H S2BE U14 DNF DNF DNF
57 74 Vanreusel Kélian H SNV U14 DNF DNF DNF
57 53 De Fierlant Dormer Archibald H BSKI U12 DNF DNF DNF
64 51 Bynens Laurens H SNV U12 DNF 44.44 DNF
65 58 Stander Louis H BST U12 DNF 51.55 DNF
66 60 Wuerges Basil H S2BE U12 DNF DNF DNF
66 64 Van Eeckhoven Julie D BST U14 DNF DNF DNF
68 50 Bouas Ioannis H SNV U12 DNF 44.89 DNF
69 73 Werckx Jarne H SNV U14 DNF DNF DNF
70 46 Van Orten Stef H SNV U12 DNF 54.33 DNF
71 45 Meloni Francois H PRO U12 DNF 45.27 DNF
72 47 Appels Seppe H SNV U12 DNF 47.98 DNF
73 118 Klonhammer Alejandro H BST U16 46.29 DSQ DSQ
74 4 Geerinck Emma D ZON U10 DSQ 49.22 DSQ
75 44 Echement Nathan H S2BE U12 58.52 DSQ DSQ
76 61 Van Den Brande Linde D BST U14 DSQ DSQ DSQ
76 62 Musiek Emma D SNV U14 DSQ DSQ DSQ
76 76 De Picker Kean H CAS U14 DSQ DSQ DSQ
79 17 De Hemptinne Timothy H BSKI U10 DSQ 48.41 DSQ
80 14 Tollens Alexander H ZON U10 DSQ 54.72 DSQ
81 79 Mermans Thomas H SNV U14 46.77 DSQ DSQ
82 80 De Fierlant Dormer Gaspard H BSKI U14 DSQ DSQ DSQ
82 71 Vervloet Mattiece H ZON U14 DSQ DSQ DSQ
84 12 Bynens Damiaan H SNV U10 DSQ 1:01.37 DSQ
85 11 Bellens Siebe H ZON U10 DSQ DSQ DSQ
85 81 Chome Yann H S2BE U14 DSQ DSQ DSQ
87 66 Bourbon Fien D SNV U14 40.97 DSQ DSQ
88 97 Cornet Adèle D PRO U14 DSQ DSQ DSQ
89 65 Van Hassel Maïté D SNV U14 1:14.77 DNS DNS
90 52 Coppelmans Niels H SNV U12 DNS DNS DNS
90 37 Wauters Nyah D CAS U12 DNS DNS DNS