Uitslag: BK SkiCross - Les 2 Alpes 13/04/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 74 De Leeuw Julie D ICE U16 39.83 00.00 39.83
2 82 Bruers Quillan H ASP U16 40.51 00.00 40.51
3 75 Roggeman Sara D AST U16 41.15 00.00 41.15
4 78 Wyffels Robin H AST U16 41.52 00.00 41.52
5 115 Verstraelen Thomas H BST SEN 41.57 00.00 41.57
6 83 Cannaerts Arthur H ZON U16 41.65 00.00 41.65
7 66 Vandevelde Franklin H CAS U14 42.29 00.00 42.29
8 71 Caremans Jana D CAS U16 42.45 00.00 42.45
9 85 Deliever Thibaut H ICE U16 43.18 00.00 43.18
10 55 Bourbon Fien D SNV U14 43.54 00.00 43.54
11 101 De Nutte Matthias H BST U21 43.64 00.00 43.64
12 86 Hotermans Nicolas H S2BE U16 43.65 00.00 43.65
13 103 Van Eeckhoven Thomas H BST U21 43.74 00.00 43.74
14 81 Baeten Viktor H SNV U16 43.80 00.00 43.80
15 51 Kerkhofs Nore D SNV U14 43.97 00.00 43.97
16 37 Bouas Ioannis H SNV U12 44.08 00.00 44.08
17 23 Van Puyvelde Naya D SNV U12 44.10 00.00 44.10
18 61 Kuylen Nando H CAS U14 44.32 00.00 44.32
19 79 Koerber Seth H ZON U16 44.41 00.00 44.41
20 62 Vervloet Mattiece H ZON U14 44.85 00.00 44.85
21 76 Van Damme Margot D BST U16 44.96 00.00 44.96
21 67 Werckx Jarne H SNV U14 44.96 00.00 44.96
23 73 Vercammen Enya D ASP U16 44.98 00.00 44.98
24 31 Bouas Christos H SNV U12 45.09 00.00 45.09
25 87 Van Puyvelde Lennart H SST U16 45.27 00.00 45.27
26 58 Van Eeckhoven Julie D BST U14 45.29 00.00 45.29
27 84 De Brauwer Niels H BST U16 45.34 00.00 45.34
28 56 Spoelders Noa D ASP U14 45.37 00.00 45.37
29 21 Vandaele Julie D SNV U12 45.51 00.00 45.51
30 34 Appels Seppe H SNV U12 45.61 00.00 45.61
31 64 De Picker Kean H CAS U14 45.62 00.00 45.62
32 53 Van Hassel Maïté D SNV U14 45.71 00.00 45.71
33 35 Baeten Emiel H SNV U12 45.76 00.00 45.76
33 111 Smet Jolien D ZON SEN 45.76 00.00 45.76
35 112 Van Daele Arne D BST SEN 46.07 00.00 46.07
36 36 Bollen Max H SNV U12 46.11 00.00 46.11
37 65 Mermans Thomas H SNV U14 46.44 00.00 46.44
38 54 Boumans Mayté D SNV U14 46.46 00.00 46.46
39 116 Bastien Nicolas H BST SEN 46.60 00.00 46.60
40 113 Van Daele Marie D BST SEN 46.71 00.00 46.71
41 38 Bynens Laurens H SNV U12 46.73 00.00 46.73
42 52 Musiek Emma D SNV U14 46.95 00.00 46.95
43 41 Smet Christophe H CAS U12 47.48 00.00 47.48
44 80 Van De Ven Thomas H CAS U16 47.56 00.00 47.56
45 42 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 47.90 00.00 47.90
46 39 Coppelmans Niels H SNV U12 47.97 00.00 47.97
47 13 Appels Siebe H SNV U10 48.00 00.00 48.00
48 32 Dejonckheere Gilles H ICE U12 48.35 00.00 48.35
49 1 Appels Anse D SNV U10 48.45 00.00 48.45
50 4 Geerinck Emma D ZON U10 48.64 00.00 48.64
51 24 Vandeweyer Lisa D SNV U12 48.66 00.00 48.66
52 44 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 49.37 00.00 49.37
53 33 Van Orten Stef H SNV U12 49.43 00.00 49.43
54 43 Stander Louis H BST U12 49.53 00.00 49.53
55 91 Van Huffel Sophie D AST U21 49.63 00.00 49.63
56 15 Mannès Robin H SNV U10 49.65 00.00 49.65
57 40 Desmet Leon-Remi H ICE U12 49.76 00.00 49.76
58 57 Van Den Brande Linde D BST U14 49.90 00.00 49.90
59 14 De Maeijer Emiel H CAS U10 50.13 00.00 50.13
60 63 Brion Maxime H ASP U14 50.61 00.00 50.61
61 2 Smout Charlotte D ZON U10 51.58 00.00 51.58
62 16 Raman Ryan H CAS U10 54.06 00.00 54.06
63 11 Bellens Siebe H ZON U10 57.22 00.00 57.22
64 12 Musiek Victor H SNV U10 1:00.70 00.00 1:00.70
65 3 Bauwens Axelle D SST U10 DNS DNS DNS
65 117 De Hondt Ken H BST MAS DNS DNS DNS
65 5 Moris Cécile D ZON U10 DNS DNS DNS
65 17 Jamin Lukas H SNV U10 DNS DNS DNS
65 25 Wauters Nyah D CAS U12 DNS DNS DNS
65 72 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 DNS DNS DNS
65 22 Mannès Clémentine D SNV U12 DNS DNS DNS
65 92 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 DNS DNS DNS
65 102 Thys Noah H AST U21 DNS DNS DNS