Uitslag: BK Reuzenslalom U16 - Les 2 Alpes 11/04/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 83 Roggeman Sara D AST U16 39.46 36.97 1:16.43
2 68 Vandevelde Franklin H CAS U14 39.29 37.92 1:17.21
3 84 De Leeuw Julie D ICE U16 40.61 37.87 1:18.48
4 93 Wyffels Robin H AST U16 40.05 38.44 1:18.49
5 98 De Fierlant Dormer Charly H BSKI U16 39.61 38.91 1:18.52
6 65 Vanreusel Kélian H SNV U14 40.08 39.22 1:19.30
7 73 Pelka Max H BSKI U14 40.63 38.91 1:19.54
8 99 Cannaerts Arthur H ZON U16 40.81 39.03 1:19.84
9 107 Hotermans Nicolas H S2BE U16 41.08 39.17 1:20.25
10 64 Kuylen Nando H CAS U14 41.19 39.74 1:20.93
11 26 Van Puyvelde Naya D SNV U12 41.24 40.20 1:21.44
12 91 Bruers Quillan H ASP U16 41.68 40.14 1:21.82
13 50 Wuerges Basil H S2BE U12 41.64 40.82 1:22.46
14 105 Wuerges Guido H S2BE U16 42.95 39.61 1:22.56
15 59 Bourbon Fien D SNV U14 42.56 40.08 1:22.64
15 92 Deliever Thibaut H ICE U16 42.37 40.27 1:22.64
17 46 Smet Christophe H CAS U12 42.59 40.84 1:23.43
18 95 Van Der Meerschen Theo H BSKI U16 42.19 41.37 1:23.56
19 86 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 42.98 40.94 1:23.92
20 61 Werckx Jarne H SNV U14 43.29 41.48 1:24.77
21 60 Kerkhofs Nore D SNV U14 43.40 41.98 1:25.38
22 35 Meloni Francois H PRO U12 43.59 42.00 1:25.59
23 85 Caremans Jana D CAS U16 43.75 41.95 1:25.70
24 101 Thevelin Arthur H ICE U16 43.84 41.88 1:25.72
25 69 Raskin Antoine H PRO U14 44.05 41.73 1:25.78
26 96 Baeten Viktor H SNV U16 43.19 42.77 1:25.96
27 81 Laurez Amandine D ICE U16 44.00 42.92 1:26.92
28 1 Appels Anse D SNV U10 44.23 42.99 1:27.22
29 63 Vervloet Mattiece H ZON U14 44.09 43.16 1:27.25
30 32 Bouas Christos H SNV U12 44.51 43.13 1:27.64
31 39 Bollen Max H SNV U12 45.00 42.67 1:27.67
32 51 Spoelders Noa D ASP U14 44.27 43.46 1:27.73
33 25 Mannès Clémentine D SNV U12 44.72 43.03 1:27.75
34 102 Van De Ven Thomas H CAS U16 44.78 42.98 1:27.76
35 54 Van Hassel Maïté D SNV U14 44.85 43.21 1:28.06
36 104 Klonhammer Alejandro H BST U16 44.87 43.26 1:28.13
37 44 De Hemptinne Charlie H BSKI U12 44.69 44.19 1:28.88
38 55 Van Eeckhoven Julie D BST U14 45.81 43.39 1:29.20
39 27 Vandeweyer Lisa D SNV U12 46.39 42.98 1:29.37
40 82 Van Nuffelen Jill D ZON U16 45.75 43.77 1:29.52
41 37 Appels Seppe H SNV U12 45.82 43.76 1:29.58
42 42 Coppelmans Niels H SNV U12 45.55 44.29 1:29.84
43 5 Geerinck Emma D ZON U10 45.80 44.27 1:30.07
44 53 Boumans Mayté D SNV U14 44.73 45.58 1:30.31
45 19 Mannès Robin H SNV U10 44.91 45.61 1:30.52
46 38 Baeten Emiel H SNV U12 45.69 44.96 1:30.65
47 100 Koerber Seth H ZON U16 46.72 44.03 1:30.75
48 22 Vandaele Julie D SNV U12 45.35 45.44 1:30.79
49 16 De Hemptinne Timothy H BSKI U10 45.95 45.13 1:31.08
50 72 Pielquin Colin H S2BE U14 46.46 44.68 1:31.14
51 21 Louwagie Louise D BSKI U12 47.13 44.60 1:31.73
52 45 Desmet Leon-Remi H ICE U12 46.36 45.61 1:31.97
53 17 De Maeijer Emiel H CAS U10 46.57 45.61 1:32.18
54 97 De Brauwer Niels H BST U16 46.66 46.23 1:32.89
55 15 Appels Siebe H SNV U10 47.88 45.74 1:33.62
56 18 Jamin Lukas H SNV U10 48.16 45.99 1:34.15
57 24 Dudal Lore D SNV U12 48.20 46.40 1:34.60
58 47 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 47.29 48.09 1:35.38
59 4 Bauwens Axelle D SST U10 48.73 46.70 1:35.43
60 14 Tollens Alexander H ZON U10 48.19 47.49 1:35.68
61 56 Musiek Emma D SNV U14 46.77 48.92 1:35.69
62 2 Smout Charlotte D ZON U10 47.89 48.75 1:36.64
63 87 Cornet Adèle D PRO U14 49.16 47.79 1:36.95
64 11 Bellens Siebe H ZON U10 48.22 49.54 1:37.76
65 31 Beun Mattia H AST U12 49.29 49.34 1:38.63
66 33 Dejonckheere Gilles H ICE U12 49.84 48.88 1:38.72
67 57 Van Den Brande Linde D BST U14 49.33 50.06 1:39.39
67 28 Wauters Nyah D CAS U12 50.13 49.26 1:39.39
69 20 Raman Ryan H CAS U10 50.79 49.09 1:39.88
70 49 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 51.11 48.86 1:39.97
71 23 De Decker Jill D BST U12 49.59 50.72 1:40.31
72 48 Stander Louis H BST U12 50.93 50.84 1:41.77
73 6 Moris Cécile D ZON U10 53.24 49.39 1:42.63
74 62 Chome Yann H S2BE U14 53.44 49.63 1:43.07
75 52 Vermeire Lisa D CAS U14 52.58 50.85 1:43.43
76 58 Dejonckheere Britt D ICE U14 52.84 53.04 1:45.88
77 34 Echement Nathan H S2BE U12 53.96 53.23 1:47.19
78 71 Brion Maxime H ASP U14 54.20 53.34 1:47.54
79 13 Musiek Victor H SNV U10 56.17 53.22 1:49.39
80 12 Bynens Damiaan H SNV U10 54.53 56.66 1:51.19
81 103 Louwagie Arthur H BSKI U16 47.03 DNF DNF
82 40 Bouas Ioannis H SNV U12 41.97 DNF DNF
83 70 De Picker Kean H CAS U14 DNF DNF DNF
84 94 Van Puyvelde Lennart H SST U16 43.34 DNF DNF
85 3 Van Maele Axl H AST U10 DNF DNF DNF
86 41 Bynens Laurens H SNV U12 DSQ 43.95 DSQ
87 36 Van Orten Stef H SNV U12 DSQ 50.32 DSQ
88 67 Mermans Thomas H SNV U14 DSQ DSQ DSQ
89 106 Meloni Antoine H PRO U16 47.69 DNS DNS
90 66 De Fierlant Dormer Gaspard H BSKI U14 46.30 DNS DNS
91 43 De Fierlant Dormer Archibald H BSKI U12 47.14 DNS DNS