Uitslag: 7e Grote prijs Jef Declerck SL 01/03/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 40 Roggeman Sara D AST U16 38.38 38.14 1:16.52
2 62 Van Daele Lennart H SNV U21 37.75 39.35 1:17.10
3 42 De Leeuw Julie D ICE U16 38.41 39.12 1:17.53
4 8 Van Puyvelde Naya D SNV U12 39.37 39.16 1:18.53
5 63 Mertens Mats H ZON U21 39.82 39.92 1:19.74
6 69 Bruers Quillan H ASP U16 39.79 40.11 1:19.90
7 64 Cannaerts Arthur H ZON U16 40.33 39.66 1:19.99
8 71 Vandevelde Franklin H CAS U14 39.58 41.64 1:21.22
9 25 Bouas Ioannis H SNV U12 40.86 40.42 1:21.28
10 41 Kerkhofs Nore D SNV U14 40.59 40.87 1:21.46
11 36 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 40.88 41.64 1:22.52
12 66 Cloostermans Gianni H AST U21 42.51 40.36 1:22.87
13 68 Wyffels Robin H AST U16 39.02 44.62 1:23.64
14 29 Smet Christophe H CAS U12 42.12 41.58 1:23.70
14 67 Van Den Eynde Sam H ZON U21 41.80 41.90 1:23.70
16 31 Laurez Amandine D ICE U16 41.82 43.20 1:25.02
17 7 Vandaele Julie D SNV U12 42.39 42.77 1:25.16
18 24 Baeten Emiel H SNV U12 42.82 42.60 1:25.42
19 74 Baeten Viktor H SNV U16 41.65 43.81 1:25.46
20 44 Van Den Bosch Louise D ZON U21 42.03 43.71 1:25.74
21 30 Geerinck Mikolaj H AST U12 42.77 43.37 1:26.14
22 20 Bollen Max H SNV U12 42.73 43.68 1:26.41
23 27 Appels Seppe H SNV U12 43.76 42.83 1:26.59
24 49 Spoelders Noa D ASP U14 42.61 44.03 1:26.64
25 75 Cools Liam H AST U21 42.18 44.59 1:26.77
26 4 Mannès Clémentine D SNV U12 43.55 43.36 1:26.91
27 95 Verstraelen Thomas H BST SEN 43.79 43.41 1:27.20
28 50 Van Hassel Maïté D SNV U14 42.85 44.67 1:27.52
29 21 Bynens Laurens H SNV U12 43.29 44.27 1:27.56
30 38 Werckx Eline D SNV U21 43.18 44.51 1:27.69
31 70 Werckx Jarne H SNV U14 40.48 47.32 1:27.80
32 37 Boon Jana D ZON U21 43.04 46.35 1:29.39
33 78 De Nutte Matthias H BST U21 45.02 45.98 1:31.00
34 45 Van Puyvelde Jasmien D SST U21 45.23 46.17 1:31.40
35 33 Boon Kato D ZON U21 44.50 47.30 1:31.80
36 13 Mannès Robin H SNV U10 46.36 45.80 1:32.16
37 5 Hermans Sam D ZON U12 45.22 47.27 1:32.49
38 53 Mannekens Sarah D BST U21 46.04 46.58 1:32.62
39 22 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 46.61 46.07 1:32.68
40 35 Cannaerts Aline D ZON U21 44.81 48.63 1:33.44
41 48 Vandesande Britt D SST U16 46.61 47.39 1:34.00
42 52 Musiek Emma D SNV U14 46.42 48.27 1:34.69
43 59 Bols Anne-Cathérine D SNV SEN 46.86 48.25 1:35.11
44 34 Boumans Mayté D SNV U14 42.11 53.20 1:35.31
45 28 Maas Jorrit H CAS U12 48.49 46.86 1:35.35
46 23 Bouas Christos H SNV U12 42.83 52.68 1:35.51
47 15 Appels Siebe H SNV U10 47.36 48.35 1:35.71
48 92 Decloedt Olivier H ZON U21 46.99 48.93 1:35.92
49 81 Van De Ven Thomas H CAS U16 46.15 50.31 1:36.46
50 26 Desmet Leon-Remi H ICE U12 48.13 48.38 1:36.51
51 91 Joosens Brent H BST U16 47.62 49.23 1:36.85
52 18 Dejonckheere Gilles H ICE U12 47.50 49.54 1:37.04
53 86 Delanghe Matthias H ZON U21 48.64 48.55 1:37.19
54 84 Vervloet Mattiece H ZON U14 47.14 50.09 1:37.23
55 2 Bauwens Axelle D SST U10 48.58 48.93 1:37.51
56 19 Van Orten Stef H SNV U12 48.48 50.27 1:38.75
57 89 Thys Patrick H ZON MAS 50.37 48.62 1:38.99
58 58 Van Huffel Sophie D AST U21 49.84 50.07 1:39.91
59 3 Smout Charlotte D ZON U10 48.84 52.32 1:41.16
60 60 Goethals Lutgard D SNV U16 50.21 51.26 1:41.47
61 6 Spoelders Alex D ASP U12 50.74 51.49 1:42.23
62 51 Vercruysse Axelle D ICE U21 49.74 52.80 1:42.54
63 54 Janssens Ann D ZON MAS 52.84 53.08 1:45.92
64 9 Moris Cécile D ZON U10 52.58 53.90 1:46.48
65 46 De Deckere Saartje D AST U16 1:05.08 44.27 1:49.35
66 90 Lammens Steven H SST MAS 54.18 56.19 1:50.37
67 93 Decloedt Alain H ZON MAS 56.52 55.66 1:52.18
68 55 Mallaerts Wendy D AST MAS 56.99 58.88 1:55.87
69 57 Dejonckheere Britt D ICE U14 59.54 57.56 1:57.10
70 87 Brandt Djacomo H ZON U14 1:04.73 1:02.39 2:07.12
71 76 Thevelin Arthur H ICE U16 43.79 1:28.82 2:12.61
72 1 Appels Anse D SNV U10 1:29.80 45.19 2:14.99
73 56 Van Damme Margot D BST U16 47.94 DNF DNF
74 88 Mermans Thomas H SNV U14 49.06 DNF DNF
75 94 Depondt Baue H ICE U16 48.15 DNF DNF
76 82 Cools Xander H AST U14 DSQ 48.40 DSQ
77 16 Jamin Lukas H SNV U10 DSQ 45.41 DSQ
78 79 Catry Maxime H ICE U21 DSQ DSQ DSQ
79 11 Scheepens Jeffrey H SNV U10 47.40 DSQ DSQ
80 61 Legrand Jordy H ZON U21 DNS DNS DNS
81 47 Schelfhaut Ilana D ZON U21 43.52 DNS DNS
82 39 Praast Birthe D ASP U16 42.65 DNS DNS
83 32 Caremans Jana D CAS U16 42.15 DNS DNS
84 65 Cousyns Zidane H ZON U21 DNS DNS DNS
85 43 De Wael Chiara D CAS U21 41.89 DNS DNS
86 72 Kuylen Nando H CAS U14 40.80 DNS DNS
87 83 De Picker Kean H CAS U14 1:01.20 DNS DNS
88 85 Thys Noah H AST U21 DNS DNS DNS
88 77 Van Puyvelde Lennart H SST U16 DNS DNS DNS
88 73 Deliever Thibaut H ICE U16 DNS DNS DNS
91 80 Maas Jentse H CAS U16 48.02 DNS DNS