Uitslag: 12e Vlaams Miniemen kampioenschap GS 03/03/2017

Bekijk de uitslag met ranking per categorie hier.

Rang Start nr. Achternaam Voornaam Geslacht Club Categorie Run 1 Run 2 Totaal tijd
1 58 Roggeman Sara D AST U16 24.37 00.00 24.37
2 67 Wyffels Robin H AST U16 25.06 00.00 25.06
3 57 De Leeuw Julie D ICE U16 25.24 00.00 25.24
4 48 Vandevelde Franklin H CAS U14 25.85 00.00 25.85
5 20 Van Puyvelde Naya D SNV U12 25.88 00.00 25.88
6 69 Cannaerts Arthur H ZON U16 25.95 00.00 25.95
7 37 Kerkhofs Nore D SNV U14 26.03 00.00 26.03
8 68 Rappagliosi Alessio H BSKI U16 26.10 00.00 26.10
9 71 Bruers Quillan H ASP U16 26.15 00.00 26.15
10 49 Kuylen Nando H CAS U14 26.18 00.00 26.18
11 59 Vandenbogaerde Amber D ICE U16 26.58 00.00 26.58
12 38 Bourbon Fien D SNV U14 26.61 00.00 26.61
13 63 De Deckere Saartje D AST U16 26.70 00.00 26.70
14 61 Caremans Jana D CAS U16 26.86 00.00 26.86
15 41 Spoelders Noa D ASP U14 26.98 00.00 26.98
16 70 Baeten Viktor H SNV U16 27.07 00.00 27.07
17 28 Smet Christophe H CAS U12 27.28 00.00 27.28
18 39 Boumans Mayté D SNV U14 27.43 00.00 27.43
19 32 Bouas Ioannis H SNV U12 27.48 00.00 27.48
20 19 Vandaele Julie D SNV U12 27.63 00.00 27.63
21 40 Van Hassel Maïté D SNV U14 27.65 00.00 27.65
22 73 Thevelin Arthur H ICE U16 27.82 00.00 27.82
23 22 Bouas Christos H SNV U12 27.92 00.00 27.92
24 60 Laurez Amandine D ICE U16 28.16 00.00 28.16
25 53 Vervloet Mattiece H ZON U14 28.34 00.00 28.34
26 50 Werckx Jarne H SNV U14 28.38 00.00 28.38
26 17 Mannès Clémentine D SNV U12 28.38 00.00 28.38
28 31 Appels Seppe H SNV U12 28.42 00.00 28.42
29 23 Baeten Emiel H SNV U12 28.43 00.00 28.43
30 33 Bollen Max H SNV U12 28.58 00.00 28.58
31 55 Mermans Thomas H SNV U14 28.61 00.00 28.61
32 24 Bynens Laurens H SNV U12 28.72 00.00 28.72
33 54 Brandt Djacomo H ZON U14 28.74 00.00 28.74
34 42 Van Eeckhoven Julie D BST U14 28.76 00.00 28.76
35 52 De Picker Kean H CAS U14 28.82 00.00 28.82
36 64 Vandesande Britt D SST U16 28.88 00.00 28.88
37 74 Van Puyvelde Lennart H SST U16 28.91 00.00 28.91
38 44 Musiek Emma D SNV U14 28.92 00.00 28.92
39 5 Geerinck Emma D ZON U10 29.19 00.00 29.19
40 4 Appels Anse D SNV U10 29.21 00.00 29.21
41 7 Mannès Robin H SNV U10 29.22 00.00 29.22
41 77 De Brauwer Niels H BST U16 29.22 00.00 29.22
41 51 Cools Xander H AST U14 29.22 00.00 29.22
44 75 Maas Jentse H CAS U16 29.28 00.00 29.28
45 76 Van De Ven Thomas H CAS U16 29.55 00.00 29.55
45 34 Maas Jorrit H CAS U12 29.55 00.00 29.55
47 45 Van Den Brande Linde D BST U14 29.60 00.00 29.60
48 30 Sneyers Pieter-Jan H SNV U12 29.78 00.00 29.78
49 26 Geerinck Mikolaj H AST U12 29.98 00.00 29.98
50 29 Van Orten Stef H SNV U12 30.18 00.00 30.18
51 43 Vermeire Lisa D CAS U14 30.20 00.00 30.20
52 66 Goethals Lutgard D SNV U16 30.61 00.00 30.61
53 27 Van Eeckhoven Alexander H BST U12 30.62 00.00 30.62
54 35 Dejonckheere Gilles H ICE U12 30.67 00.00 30.67
55 12 Appels Siebe H SNV U10 31.36 00.00 31.36
56 15 Spoelders Alex D ASP U12 31.56 00.00 31.56
57 1 Bauwens Axelle D SST U10 31.57 00.00 31.57
58 78 Depondt Baue H ICE U16 31.84 00.00 31.84
59 36 Hermans Sam D ZON U12 32.08 00.00 32.08
60 9 Tollens Alexander H ZON U10 32.14 00.00 32.14
61 2 Smout Charlotte D ZON U10 32.31 00.00 32.31
62 6 Moris Cécile D ZON U10 32.75 00.00 32.75
63 79 Daems Fil H BST U16 33.18 00.00 33.18
64 46 Dejonckheere Britt D ICE U14 33.42 00.00 33.42
65 56 Dillen Mathias H ZON U14 33.55 00.00 33.55
66 16 De Decker Jill D BST U12 33.83 00.00 33.83
67 21 Stander Louis H BST U12 34.52 00.00 34.52
68 25 Gurny Brent H ZON U12 34.60 00.00 34.60
69 47 De Feyter Winke D AST U14 34.67 00.00 34.67
70 13 Raman Ryan H CAS U10 34.97 00.00 34.97
71 8 Bynens Damiaan H SNV U10 35.74 00.00 35.74
72 3 Gurny Kato D ZON U10 36.72 00.00 36.72
73 14 Musiek Victor H SNV U10 36.93 00.00 36.93
74 80 Matoshi Roni H ZON U16 37.78 00.00 37.78
75 62 Praast Birthe D ASP U16 DNF DNF DNF
75 10 De Maeijer Emiel H CAS U10 DNF DNF DNF
75 72 Deliever Thibaut H ICE U16 DNF DNF DNF
75 18 Wauters Nyah D CAS U12 DNF DNF DNF
75 65 Matoshi Dora D ZON U16 DNF DNF DNF
75 11 Jamin Lukas H SNV U10 DSQ DSQ DSQ